Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Francesco Napoli koncerty

Francesco Napoli koncerty

Na jesieni podobno będzie dużo fajnych koncertów, będzie chyba Francesco Napoli.

Szukam gdzie można dostać bilety na to wydarzenie.

serwus

Posty: 12

 
To będzie ekstra zabawa. Fajnie, że takie koncerty też się odbywają, a nasze przepiękne legendy muzyczne wciąż dla nas koncertują. Na andrzejkach w tym roku zagra w Sopocie Francesco Napoli. Kupiliśmy z mężem już bilety. Odległy czas, ale chcieliśmy mieć pewność, że się dostaniemy i nie zabraknie dla nas miejsca.

Kowalski

Posty: 22

 
28 listopada na Ergo Arenie odbędzie się masa koncertów, wiem, że będzie Francesco Napoli. Ludziska kupujcie bilety, bo braknie. Jestem starej daty, więc chcę zobaczyć co tam u starych gwiazd słychać i jak się miewają.

Suit

Posty: 14

 
Też słyszałam, iż będzie koncert Francesco Napoli. Oj kiedyś bawiłam się przy jego hitach na imprezkach. Muszę go teraz zobaczyć na żywo, jakoś nigdy nie miałam okazji, choć był u nas przecież niejednokrotnie. Bilety są już dostępne w internecie.

Laleczk23

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o koncert Francesco Napoli to niezwykle się cieszę, iż do ans przyjedzie. Kupiłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę zrobić jej prezent. Myślę, iż niezwykle się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

12erBis

Posty: 24

 
Niesłychanie się raduję, że Francesco Napoli będzie w Polsce. Byłam na mnóstwo jego koncertach i nigdy się nie zawiodłam. Już mam bilety, kupowałam online na stronie internetowej. Pewnie będzie niesłychanie fajnie. Mają być tam w sumie również i inni wokaliści lat 90tych. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

23-Obert

Posty: 22

 
Proponuję kupić bilety na wielkie wydarzenie z Francesco Napoli, będzie miał koncert u nas listopadzie. Znalazłam stronę, na której można je bilety http://www.francesconapoli.pl. Ja już mam, nie zwlekajcie.

Fifeczek2

Posty: 20

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Francesco Napoli, ale mam zamiar kupić je przez internet. Może zrobię prezent rodzicom, pewnie byliby zadowoleni, to ich czasy i ich muzyka. Nie wiem jaka cena, ale chyba tanio nie kosztują.

johncena67

Posty: 21