Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

In-Grid koncerty

In-Grid koncerty

Witam, szukam informacji na temat koncertu In-Grid, ma być u nas w tym roku. Czy można kupić bilety przez internet?

dagmarka56

Posty: 12

 
Śledzę poczynania In-Grid i jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Osobiście niekoniecznie lubię francuskie piosenki, ale akurat w wykonaniu tej wokalistki mogę słuchać ich bez końca.

Dzidzia

Posty: 23

 
Hej, jak będzie koncert In-Grid to z całą pewnością na niego pojadę. Piosenkarka to moc energii na scenie. Takich koncertów to się nie zapomina. A jeżeli chodzi o francuską piosenkę to nie widzę innych fajnych artystek, które mogłyby zająć jej miejsce. Takie francuskie klimaty bardzo mi odpowiadają.

CoRyn

Posty: 15

 
Na koncertach In-Grid widać, iż zawsze jest moc pozytywnej energii. Ona sama mówi, iż kocha koncertować w miejscach, gdzie ludzie umieją okazywać sobie pozytywne emocje. Nie może być w przeciwnym wypadku , albowiem z muzyką zawsze jest tak samo. A koncerty są po to, by się jednoczyć. Pozdrawiam.

amazonn6

Posty: 18

 
Muszę jako pierwsza dowiedzieć się o koncercie In-Grid, jest moją idolką od lat. Była w naszym mieście, byłyśmy razem z koleżankami. Do tej pory wspominam ten koncert. Było tak fajnie, że na kolejnym też muszę być, choćby był w innym mieście.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Witam wszystkich, którzy kochają In-Grid. Jej dorobek i koncerty są cudowne. Jestem kobietą, więc być może mam takie zdanie. Natomiast dużo moim kolegom też przypadła do gustu ta włoszka śpiewająca po francusku.

Kitas

Posty: 33

 
Śledzę starania In-Grid i jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Osobiście niekoniecznie lubię francuskie piosenki, ale akurat w wykonaniu tej wokalistki mogę słuchać ich bez końca.

edyta123

Posty: 15

 
A ja lubię jak śpiewa In-Grid. Taki styl niesłychanie mi się podoba, a akurat ona robi to niesłychanie dobrze. Słyszałam, że lubi koncertować w Polsce. Pewnie dlatego wielokrotnie u nas bywa. Na poniektórych stronach troszkę z niej drwią. Niesłychanie mi się to nie podoba. Na koncert się wybieram i namawiam wszystkich.

xtigerx

Posty: 17

 
Tu jest stronka o In-Grid, aktualne koncerty i informacje http://www.ingrid.pl. Fani piosenkarki nie martwcie się, tego roku będzie u nas.

Będzie fajnie jak zawsze.

Qumer45

Posty: 29

 
Witam wszystkich, którzy kochają In-Grid. Jej dorobek i koncerty są cudowne. Jestem kobietą, więc być może mam takie zdanie. Ale wielu moim kolegom też przypadła do gustu ta włoszka śpiewająca po francusku.

pawel253

Posty: 19