Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Organizacja imprez

Organizacja imprez

Szukam jakiejś agencji, która zajmuje się na Śląsku organizacją imprez. Dokładnie chodzi mi o imprezę integracyjną dla pracowników.

leeoon

Posty: 5

 
Jeśli polecacie to skorzystam. Wolę zamówić takie pokazy cyrkowe wiedząc, że to coś pewnego i nie będzie rozczarowania. Pamiętam panią z mam talent, więc na pewno będzie ok:) dzięki za info.

cowMuk90

Posty: 28

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Niezmiernie fajnie.

dagmarka56

Posty: 12

 
Najlepiej skorzystać z pomocy tej doświadczonej agencji eventowej na śląsku. Razem z mężem postanowiliśmy właśnie z niej skorzystać. Głównie chodziło nam o tę artystkę, która występowała w mam talent. Powiem szczerze, że to był bardzo dobry wybór. Wszystkim się podobało i odpowiadało, a o to nam właśnie chodziło. Polecamy:)

OzZ

Posty: 18

 
Nie miałam styczności z tą agencją eventową ze śląska, ale jak widać ma same idealne sposoby. Mnie też bardzo podobał się występ w Mam Talent, dlatego gdy tylko zdecyduję się już na taką imprezę pracowniczą w plenerze z czegoś takiego na pewno skorzystam. Ciekaw jestem tylko odnośnie ceny, czy nie powali mnie na kolana:) Pozdrawiam.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla swojej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

Arsenist00

Posty: 28

 
Osobiście wyśmienicie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju zabawa firmowa, jaką niesłychanie miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, iż można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, iż będzie podobać się pokaz akrobatów.

Elektros

Posty: 9

 
W ramach imprez dla firm też poleca tę agencję eventową ze śląska. Mają sporo fajnych pomysłów, które naprawdę się sprawdzają. Propozycja artystki z mam talent zrobiła na mnie super wrażenie. Zobaczcie sobie na stronie, z czego można skorzystać.

truskaweczka123

Posty: 17

 
Ja akurat mam za sobą już kilka takich imprez firmowych, więc wiem co się ludziom najbardziej podoba. Muszą być przede wszystkim emocje i to niesłychanie pozytywne oraz mnóstwo wrażeń. Wobec tego polecam agencje, które wiedzą jak takie rzeczy robić. Samemu raczej nie polecam. Aha no i muszą pozostać ekstra wspomnienia.

agooor4

Posty: 19

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to naprawdę dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak znana wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, że tego rodzaju imprez ma za sobą już bardzo dużo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

Klarka34

Posty: 15