Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Boney M koncerty

Boney M koncerty

Ciekawe czy latem będą w Sopocie jakieś fajne koncerty, czekam, żeby zobaczyć Boney M. Jak wiecie, czy będzie to dajcie znać.

ChosenOne

Posty: 10

 
My już jesteśmy po zakupie biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo ludzi i wszyscy świetnie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

Dumek56

Posty: 18

 
Osobiście uważam, iż koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak rzeczywiście kto był ze starej ekipy, uważam, iż nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, natomiast to już nie to samo.

szegii

Posty: 12

 
Boney M był już w Polsce masę razy. Teraz koncertuje wszędzie. W zeszłym roku też był u nas. Podeszłam trochę sceptycznie do ich koncertu z racji składu, który zmienia się jak w kalejdoskopie. Ale niesłychanie miło mnie zaskoczyli. W sieci można poszukać jak teraz wygląda najnowszy skład i kiedy dokładnie będą ich koncerty u nas.

@rebk67

Posty: 21

 
Boney M będzie mieć koncert w Polsce. Będzie grał na andrzejki w listopadzie na Ergo Arenie w Sopocie. Można już kupować bilety. Będzie niezmiernie wiele ludzi, bowiem nie tylko Boney M będzie grał. Z tego co wiem to przyjedzie też do nas Bad Boys Blue. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

szeryf111

Posty: 28

 
A mnie całkiem podoba się nowy skład Boney M i nie narzekam na ich koncerty. Byli w tamtym roku w Polsce i tłumy publiczności po prostu szalały.

Wiadomo jak od początku z nimi było, teraz będą grać następny koncert http://www.boney-m.pl.

Lalka

Posty: 12

 
Osobiście uważam, że koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak naprawdę kto był ze starej ekipy, uważam, że nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, ale to już nie to samo.

Yuri20

Posty: 16

 
Niesłychanie podoba mi się jak teraz grają Boney M. Wybieram się na ich koncert w listopadzie do Sopotu. Też zapraszam, zapewne będzie ekstra impreza.

CHatka-eKo

Posty: 10