Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Elektronika dla każdego > Kina Domowe > Gdzie można zrobić zmianę vhs na dvd?

Gdzie można zrobić zmianę vhs na dvd?

Gdzie można zrobić zmianę vhs na dvd?

Dzień dobry. Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd? Czy to w ogóle dobry pomysł. Czy taki film będzie dobrej jakości jeśli się mu zmieni rodzaj zapisu?

Ticket2Hell

Posty: 18

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

klimnrt

Posty: 20

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Klasowe34

Posty: 41

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Rico

Posty: 29

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

iravau

Posty: 22

 
Dzień dobry. Odważny jesteś albowiem ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się iż nie podołam a to dopiero będzie olbrzymi wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie potem śmiano.

Wygodniś22

Posty: 33

 
Witam. To prawda że takie filmy są niezwykle cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

AliBli4

Posty: 22

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

NEO-klara

Posty: 27

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, niemniej jednak na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i można powiedzieć że kłopot mi się sam prędko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

Gruby_56

Posty: 30

 
Cześć. No niestety mało kogo stać na tak drogie prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi ale bardzo oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

Barbarzynca

Posty: 31