Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie

naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie

Potrzebuje serwisu, który specjalizuje się w sprzętach od Apple. Jeśli możecie coś pod tym kątem polecić to dajcie znać. Najważniejsze, żeby naprawiali na oryginalnych częściach, na tym mi będzie zależało.

Yuri20

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o serwis do sprzętów Apple to ważne, żeby pracowali na oryginalnych częściach, a poza tym trzeba będzie także sprawdzić jak długo będzie trzeba czekać na zrobienie takiej naprawy.

SZczecinek23

Posty: 2

 
Faktycznie z serwisami apple jest różnie, ale jak znajdziesz firmę, która pracuje na oryginalnych częściach od tego producenta to faktycznie na taką naprawdę bez większych obaw się będzie można zdecydować.

RufleX

Posty: 2

 
Dobry serwis będzie pracował na oryginalnych częściach i to powinno być decydujące. Jeśli chodzi o opcję d2d to właściwie większość serwisów wykonujących naprawy elektroniki obecnie już taką ofertę ma przygotowaną.

dandy999

Posty: 19

 
Ogólnie te serwisy, które robią naprawy Apple raczej pracują na częściach oryginalnych, z wysyłkową naprawą problemów nie ma więc raczej bez problemu serwis dla siebie będziesz w stanie wybrać.

dada45

Posty: 9

 
Oryginalny ekran możesz dostać w Szczecinie w serwisie na Wojska Polskiego https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/. Jeśli będą mieli na miejscu to też wymianę praktycznie od ręki mogą zrobić więc to będzie spora wygoda

Mariia

Posty: 24

 
Na pewno liczy się to na jakim sprzęcie będzie naprawa i do jakich części serwis będzie miał dostęp, Pod tym kątem na pewno warto będzie wybierać, by zagwarantować sobie profesjonalną naprawę urządzenia.

uluszka

Posty: 3

 
Myślę, że te serwisy, które działają na rynku są na tyle liczne, że także u siebie lokalnie będziesz w stanie wybrać taki serwis, który będzie w stanie ta naprawę zrobić i faktycznie będzie mógł to zrobić na odpowiednim poziomie.

Gabat

Posty: 6