Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > fotograf na ślub

fotograf na ślub

fotograf na ślub

Ile kosztuje podstawowy pakiet zdjęć ze ślubu i wesela? Ile w ogóle w takim najtańszym pakiecie można mieć fotek? Gdzie zamawialiście taką usługę?? Pozdr.

kombo87

Posty: 16

 
Myśmy zamawiali ekipę ze strony www.studiomovie.pl Sprawdzili się bardzo dobrze. Wzięliśmy ten najszerszy pakiet zdjęć VIP. Tu było wszystko, plener, reportaż, dwóch fotografów, 3 foto książki...z resztą wszystko jest na stronie. Dobry kontakt, panowie bardzo dyskretni, nie byli uciążliwi dla gości, a wiadomo, że nie każdy lubi jak mu się ciągle fotki pstryka;>

johncena67

Posty: 12

 
Z naszego wesela to wyszło bardzo dużo zdjęć, bo oprócz fotografa to jeszcze praktycznie każdy miał swoje aparaty, telefony, więc fotek na kompie to mam multum ;-) Powiem, że czasami te amatorskie foto nawet lepsze niż profesjonalne.

grzelu11

Posty: 38

 
Duże są różnice w cenach w przypadku foto relacji z wesela a załóżmy z komunii? Jak to wygląda mniej więcej, ktoś, coś? Macie porównanie?

umberko3

Posty: 8

 
Hej! Mój szwagier jest fotografem tylko że na drugim końcu Polski. Z tego co wiem to on liczy za dojazd tyle co za paliwo. Mogę z nim zagadać co i jak.

transerwis

Posty: 15

 
Mam podobny problem też szukam fotografa. U mnie to akurat chodzi o chrzciny, także trochę mniejsza impreza niż wesele, ale jednak też będzie trochę gości.

Y__Y

Posty: 27

 
Pamiętam jak mieliśmy problem ze znalezieniem fotografa. Oczywiście szukaliśmy na ostatnią chwilę, a że to był sezon weselny bo lato, to mało kto miał wolny termin.

micko

Posty: 8

 
Z tymi fotografami to różnie bywa. Ja miałem średnie szczęście, bo trafiłam na trochę gburowatego faceta. Raczej dobrego klimatu na weselu to nie robił ze swoją miną:P

Nikuś23

Posty: 17