Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Hej szukam dobrego fotografa na ślub?

Hej szukam dobrego fotografa na ślub?

Hej szukam dobrego fotografa na ślub?

Dzień dobry. Czy możecie polecić jakiegoś fotografa na wesele, który dojeżdża do Wrocławia i można u niego liczyć na ekstra sesję?

Wacław

Posty: 14

 
Pani Ewa jest doświadczonym fotografem na wesele, działa we Wrocławiu i okolicach. I to właśnie dzięki niej mam nietuzinkową pamiątkę na całe życie. Również mogą ją polecić z zamkniętymi oczami.

Marta

Posty: 54

 
Jeśli szukacie zaufanego i sprawdzonego fotografa na ślub to polecam faktycznie panią Ewę z Wrocławia. To niezwykle sympatyczna kobieta, no a zdjęcia robi wprost dobre. Zamawiałam u niej sesję dla dziecka.

Dzidzidek

Posty: 30

 
Jeśli fotograf na ślub z Wrocławia to tylko pani Ewa http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-slub. Dla nas zrobiła bardzo dużo dobrego i szkoda tylko, że już te chwile się skończyły. Mamy jednak pamiątkę na całe życie w postaci przepięknych fotografii.

345_14

Posty: 22

 
Wchodziłam na stronę, nawet całkiem spoko ta fotografia portretowa. Fotograf z Wrocławia, także z dojazdem nie będzie problemu, a widzę naprawdę ciekawe projekty.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
U pani Ewy robiłam dziecku sesję. Z taką fotografią portretową można czuć się bezpiecznie, że wszystko dobrze wyjdzie. We Wrocławiu mało jest według mnie takich osób jak pani Ewa, poza tym to bardzo miła kobieta i ma podejście do maluszków. Także sesja jest zawsze udana i jest się czym później pochwalić rodzinie.

eXtreme23

Posty: 16