Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Który fotograf w trójmieście robi ładne zdjęcia ślubne ?

Który fotograf w trójmieście robi ładne zdjęcia ślubne ?

Który fotograf w trójmieście robi ładne zdjęcia ślubne ?

Witam kochani. Szukam fotografa, najlepiej z Trójmiasta. Chcę pomóc siostrze w znalezieniu kogoś profesjonalnego od ślubów :)

Abaddon616

Posty: 9

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Szukamy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już wiele ofert online i wypadałoby się umówić, spotkać. Ale z tyloma to za dużo, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

MiSER

Posty: 10

 
Siostra miała na ślubie wspaniałego fotografa. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to wyszły rewelacyjne :D Pochodzi z Sopotu chyba, więc jak się dowiem to dam znać. Zrobił przepiękny reportaż ślubny.

Lupusx

Posty: 5

 
Znakomity fotograf ślubny z Gdyni http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Bardzo dobrze zna się na nowoczesnych konwencjach. Kontaktować się naturalnie wcześniej.

Yuri20

Posty: 17

 
Oj to widzę, że chyba daleka droga, żeby mieć pewność co do fotografa :) A poważnie mam już kilku na uwadze w Gdyni. Potrzebujemy spotkania, żeby omówić, co chcemy, jak to widzimy. Ale chyba lepiej będzie, jak skrócimy listę do trzech maksymalnie, bo czasu może zabraknąć ;) Wszystkim szukającym życzę powodzenia.

Hoteowo24h

Posty: 10

 
Też mamy zamiar zamówić taki reportaż, bo to doskonała pamiątka. Jednak na razie też szukamy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, bo w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

E-GOista

Posty: 19

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Faktycznie nie martwcie się i bez paniki. Jeżeli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu sporo profesjonalistów. Wiadomo, iż jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Lecz nie należałoby zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na idealne :)

NERO45

Posty: 26