Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Fotograf ślubny na Śląsku

Fotograf ślubny na Śląsku

Fotograf ślubny na Śląsku

Jeśli ktoś korzystał z fotografii ślubnej na Śląsku, napiszcie. Szukam kogoś naprawdę z ekstra pomysłami.

Madzia

Posty: 14

 
Wybór fotografa ślubnego nie jest łatwy. Ci bardzo dobrzy niestety wysoko się cenią. Ale przy takich okolicznościach jak ślub nie ma co oszczędzać. Widać, że ludzie interesują się usługami z najwyższej półki. No i brak jest u nich oczywiście wolnych terminów.

visca

Posty: 28

 
Bez dwóch zdań najlepsza fotografia ślubna na Śląsku to http://www.patrykwolanski.pl.

Już po samej stronie widać, że Pan Patryk to profesjonalista i ma dar do tego, co robi. Sami korzystaliśmy z jego usług podczas naszego ślubu. Do dzisiaj nie mogę nacieszyć się sesją plenerową, którą zrobił dla nas.

kamel

Posty: 47

 
Ja zamawiałam fotografię ślubną na Śląsku około rok wcześniej. Starznie mi zależało właśnie na tym panu, więc wolałam wykonać to dużo wcześniej niż inni, żeby później nie myśleć co tu wykonać i od nowa poszukiwania.

345_14

Posty: 16

 
Też polecam Pana Patryka. Zrobił dla nas wszystko, zresztą to niezmiernie fajny człowiek, a fotograf ślubny musi być właśnie taki. Z nim udało się nam nawet tak niezmiernie nie stresować.

BoGGo

Posty: 18

 
Klasyczna fotografia ślubna to przeżytek, na Śląsku miałem okazję spotkać fantastycznego fotografa, którego dorobek zachwycił mnie do łez. Do takich spraw trzeba mieć według mnie dar boży.

TomekK

Posty: 27

 
Będziemy kontaktować się z fotografem ślubnym, którego polecacie. Oglądaliśmy stronę i jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak pięknie potrafi uchwycić te znaczące dla nas chwile. Dziękujemy.

mniszekk

Posty: 19