Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Fotografia ślubna szczecin

Fotografia ślubna szczecin

Fotografia ślubna szczecin

Zbliża się wielkimi krokami moje weselisko, a jeszcze nie mam zamówionego fotografa. Cała impreza odbędzie się w Szczecinie. Może macie kontakt do sprawdzonego, a przede wszystkim uczciwego fachowca?

Hall

Posty: 23

 
Teraz dużo osób zajmuje się amatorsko fotografią. Daj ogłoszenie na Facebooku. Może ktoś będzie chciał spróbować wykonać zdjęcia za polecenie zawodowe. Oszczędzisz trochę pieniędzy. U mnie taki układ się całkiem nieźle kilka razy sprawdził.

korasek

Posty: 28

 
Jest ogromna różnica między typowym pstrykaczem zdjęć, a prawdziwym artystą, który podpisuje się pod pracami imieniem oraz nazwiskiem. Tylko na drugi typ fachowca warto stawiać.

Sis45

Posty: 28

 
Odwiedź koniecznie fotografa przed zamówieniem jego usług. Na sesji plenerowej musi być „chemia”, bo w przeciwnym wypadku ujęcia wyjdą fatalnie.

Dosti

Posty: 26

 
Jestem kierownikiem w salonie komórkowym i niedawno zmieniałem pracę. Super portret do życiorysu i na mojego bloga stanowiącego pomoc rekrutacyjną wykonał mi Karol Kątnik. Tutaj podaję link do jego stronki www.fotograf-szczecin.net.

Mant56

Posty: 32

 
Prowadzę mały pensjonat dla osób starszych, a fotograf Karol Kątnik wykonał mi wirtualną panoramę, którą wprowadziłem niedawno na stronę internetową. Przyznam, że jakość mnie pozytywne zaskoczyła. Tu witryna tego specjalisty www.fotograf-szczecin.net.

Klarcia34

Posty: 39

 
Wszystkie wymagania zapisz koniecznie w umowie, żeby później nie było żadnych rozczarowań. Moi znajomi wyrzucili cały pakiet zdjęć ze ślubu, bo źle wybrali fotografa. Tego ci na pewno nie życzę.

@maliniak

Posty: 41

 
Zadzwoniłem specjalnie dla ciebie do swoich znajomych, którzy w poprzedni weekend organizowali super weselisko. Był u nich fotograf ze strony www.fotograf-szczecin.net. Zajmuje się sesjami plenerowymi. Przykłady zobaczysz w bogatej galerii. Moi przyjaciele są naprawdę wymagający, dlatego jestem pewien, że ten fotograf spełni twoje oczekiwania.

Oczarek

Posty: 38

 
Zamiast lokalnie szukaj fotografa w kategorii ogólnokrajowej. To zwiększy twój potencjał współpracy i zminimalizuje ryzyko jakościowej wpadki.

Airon

Posty: 30