Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Baltic Sail 2020, gdzie zdjęcia ?

Baltic Sail 2020, gdzie zdjęcia ?

Baltic Sail 2020, gdzie zdjęcia ?

Interesuje mnie Baltic Sail 2020. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę znaleźć fajne zdjęcia z tego właśnie wydarzenia. Interesują mnie naprawdę fajne fotografie.

Kasia

Posty: 4

 
Baltic Sail to niesłychanie fajne wydarzenie. Celowo jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

erwin_15

Posty: 9

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Klarka45

Posty: 5

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super zdjęcia z tego wydarzenia. Pożądane byłoby popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Marti

Posty: 35

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne fotografie. Jednak już nie pamiętam, jak się nazywa.

nero45

Posty: 7

 
Powiem Wam, iż parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to znakomite wydarzenie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o fotografie to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

21gregorek

Posty: 12

 
Sail Gdańsk to niesłychanie ładne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

pawel253

Posty: 3