Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Laboratorium fotograficzne kraków

Laboratorium fotograficzne kraków

Laboratorium fotograficzne kraków

Witam, szukam jakiegoś fajnego laboratorium fotograficznego w krakowie. Mam do wywołania odbitki, chcę je powiększyć, tak żeby to dobrze wyszło.

krysian6

Posty: 8

 
W tym miejscu zawsze wywołuję zdjęcia, oczywiście jak mam taką potrzebę, bo z reguły trzymam je na komputerze. Ten punkt kodak express w krakowie jest jednym z najlepszych, dlatego nie ma się co zastanawiać i szukać dalej.

doobryVIP

Posty: 17

 
Kiedyś też zależało mi na znalezieniu profesjonalnie laboratorium fotograficznego z nowej huty. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie, bo miałam wymagające zlecenie. Spisali się na medal.

MadziaKRK

Posty: 36

 
Dobry fotograf kodak express w krakowie to http://fotograf-m1.pl.

Mnie udało się u nich zrobić zdjęcie do paszportu, z którego jestem naprawdę zadowolona. Z reguły zawsze zdjęcia dokumentowe nie podobały mi się. Tu jest inaczej.

Warto do nich zajrzeć.

Oct714

Posty: 17

 
Najgorsze jest robienie zdjęć do dokumentów. Ostatnio nieźle się naszukałam, żeby odnaleźć kogoś z krakowa. Mniejsza z tym, odnalazłam właśnie tego fotografa, czytałam opinie i zdecydowałam się na niego. Nie żałuję, wręcz przeciwnie wszystkim gorąco polecam. Zdjęcionka śliczniutkie, obsługa na medal.

Black_Riot

Posty: 10

 
Jak dasz zdjęcia do wywołania do dobrego laboratorium fotograficznego, takiego jak to w nowej hucie, to satysfakcję masz gwarantowaną. Ja u nich zawsze wywołuję zdjęcia, cenię sobie ich usługi, bo działają profesjonalnie. Często też ich polecam, bo naprawdę są dobrzy w tym co robią. Mają bardzo dobry sprzęt.

v_v007

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o kodak expres z krakowa to najniezwyklej odpowiada mi możliwość przesłania zdjęć poprzez internet do wywołania. Taka usługa jest potrzebna. Chodzenie, stanie, czekanie to nie dla mnie. Jestem zadowolony z takich szanse. Jakość jest dobra, wobec tego nie ma co narzekać. Pozdrawiam.

@marcelko

Posty: 14