Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Fotograf > Co to jest ta fotobudka?

Co to jest ta fotobudka?

Co to jest ta fotobudka?

Myślałem, by na swoje wesele zrobić wszystkim niespodziankę i zamówić fotobudkę rzeszów, jak myślicie, czy to dobry pomysł?

Jacuś

Posty: 8

 
Nie graj cwaniaka, jak nie byłeś na takiej imprezie. Też miałam podobne zdanie, może nie aż takie, natomiast je cofam. Albowiem akcje bywają naprawdę ekstra, a tyle żartów sytuacyjnych co w fotobudce rzeszów w żadnym innym miejscu nie da się spotkać. Z całego serca polecam.

mirekp2005

Posty: 14

 
Osiemnastka i szalona zabawa z fotobudką rzeszów jest jak najbardziej na miejscu. U kolegi taka była. Bardzo dobrze się bawiliśmy, a album przeglądamy nie raz. Nie jest to tania atrakcja, dlatego przy szczególnych okazjach ma jedynie sens, albo jak się zbierze więcej osób.

21gregorek

Posty: 15

 
Kumpela wynajęła fotobudkę rzeszów. W ogóle nie wiedziałem z czym to się je i nie szukałem w necie niczego, by zrobić sobie podwójną niespodziankę. Domyślałem się o co chodzi, lecz nigdy nie spodziewałem się przy tej okazji takiej odjazdowej zabawy. Było ekstra, najlepsza imprez na jakiej byłem. Można więc sobie coś takiego polecać.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jak impreza to impreza. Mówię wam, że fotobudka rzeszów rozkręca najlepsze zabawy. I nie chodzi mi tu o reklamę. Rzeczywiście cudownie się ubawiliśmy na takiej imprezce i przy kolejnej okazji z pewnością jeszcze raz skorzystamy. Jak ktoś ma życzenie obejrzeć fotki to zapraszam na pw. Sami sobie ocenicie, czy pożądane byłoby.

strusiek

Posty: 21

 
No nie byłbym taki pewien tych mocy atrakcji. To jak dla mnie niezła kicha. Samemu tez można zrobić sobie takie fotki. A kasa w kieszeni. Nigdy nie wybuliłbym takich pieniędzy na taką fotobudkę rzeszów. Co wy w tym widzicie? Zwykła budka z kartonu z aparatem w środku i kupą zbędnych łachów i prymitywnych okularków oraz czuprynek.

miko_poz

Posty: 10

 
Ja byłam na weselu z fotobudką rzeszów. Całkiem fajna opcja na odskocznię od parkietowych wygibasów. Wszystkim na weselu się podobało, no i mają super pamiątkę oprócz typowo weselnych zdjęć. Bardzo ciekawa nowa atrakcja na rynku godna polecenia.

pawel253

Posty: 14

 
Myśmy wynajęli fotobudkę rzeszów na 1 godzinkę. Mieliśmy ograniczony budżet, a bardzo zależało nam na takiej atrakcji. Zapłaciliśmy 500 złotych, naprawdę było warto. Po pierwsze pan animator, który przyjechał z fotobudką był bardzo otwarty na wspólna zabawę z nami.

pzkpv

Posty: 19

 
Hej ludziska tu jest masa i moc bajerów. Ta fotobudka rzeszów jest zajefajna.

Wchodźcie na stronę i zamawiajcie http://www.czekomania.pl/fotobudka.html.

esdoen1

Posty: 33

 
A ja popieram kolegę, iż jest drogo i nie ma pewności, iż będzie zabawnie. Ja bym szedł w stronę osobistych sesji zdjęciowych, bez urządzania takiego przedstawienia. Do samego końca odnośnie fotobudki rzeszów nie mogę się jednakże wypowiedzieć, bowiem nigdy nie byłem na takim evencie i nie mam doświadczenia.

xtigerx

Posty: 17