Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis spawarek inwertorowych

Serwis spawarek inwertorowych

Siemka. Macie jakiś swój sprawdzony serwis spawarek inwertorowych, bo potrzebowałbym pilnej naprawy?

Mariusz

Posty: 11

 
Mimo że jestem elektronikiem-amatorem, to już od dłuższego czasu nie naprawiam elektroniki. Ostatnio lutowałem w domu panel od ekspresu do kawa i poprzez to, że byłem nieprecyzyjny, muszę kupować nowy. Okazało się bowiem, że zlutowałem nie tu gdzie trzeba i kicha, ekspres nadaje się na śmietnik.

Babeczka

Posty: 20

 
W moim warsztacie spawarki działają praktycznie cały czas. Dlatego jeżeli miałbym polecać serwis spawarek inwertorowych, to będzie to tylko i wyłącznie http://elektrox.pl. Nie dość, że naprawy wykonują szybko, to w dodatku przeprowadzają bardzo dokładną diagnostykę awarii przed podjęciem pracy.

89ostry89

Posty: 34

 
Nie ma reguły, czy to gorszej jakości płyta czy lepszej. Przy częstym wykorzystywaniu niektóre podzespoły się zużywają i nic na to nie poradzimy. Powinniśmy wliczyć serwis płyt indukcyjnych w koszty.

AdiXer92

Posty: 16

 
Z moich obserwacji mogę powiedzieć, że bardzo często serwis płyt indukcyjnych dokonywany jest ze względu na to, że przebijana jest izolacja przetwornicy. To często spotykana awaria w gorszych indukcjach.

opert34

Posty: 8

 
Tylko raz musiałem sięgnąć z serwisu spawarek inwertorowych, a wszystko oczywiście przez moją głupotę. Zbyt długo bowiem wykorzystywałem spawarkę do pracy na pełnym zasilaniu. Przez to doszło do przepalenia na płytce i w spawarka nie chciała się włączyć.

TomekK

Posty: 8

 
Jeśli spawarka wybija ci bezpieczniki, to prawdopodobnie problem jest z tranzystorami. Najlepiej będzie, jak zawieziesz ją na serwis spawarek inwertorowych, tam zamontują ci znacznie doskonalsze tranzystory.

szulmar

Posty: 20

 
To prawda, że naprawa sterowników kotłów zawsze stresuje właścicieli. Miałem tak samo, gdy poznałem diagnozę. Myślałem, że będziemy musieli zrezygnować z ogrzewania na kilka tygodni. Na szczęście serwis poradził sobie z tym bardzo sprawie i nasz piec działał już prawidłowo następnego dnia.

johncena67

Posty: 17