Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

naprawa zbitej szybki iPhone Szczecin

naprawa zbitej szybki iPhone Szczecin

Cześć! Gdzie w Szczecinie jest serwis iPhone? Nie mogę znaleźć żadnych informacji, a chciałbym się wybrać do sprawdzonej firmy, która zajmie się tym profesjonalnie, szybko i sprawnie.

oleander

Posty: 9

 
Może http://applemobile.pl? Byłem już w swoim życiu w wielu serwisach, ale nigdzie nie znalazłem tak profesjonalnej obsługi na tak wysokim poziomie. Części oryginalne, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Idź tam, na pewno nie pożałujesz.

eXtreme23

Posty: 16

 
Przerabiałem w swoim życiu masę telefonów komórkowych, jednak dopiero iPhone zapewnił mi wszystko czego od niego oczekiwałem. Wszystkie urządzenia iPhone są warte swojej ceny i każdy kto uważa, że jest inaczej prawdopodobnie nigdy w życiu nie trzymał nawet jednego w ręce.

gurus44

Posty: 11

 
Najlepiej żeby Ci serwisanci sami byli właścicielami urządzeń Apple. Wtedy ich wiedza poparta byłaby doświadczeniem i praktyczną znajomością urządzeń. Oddaj swój telefon jedynie w ręce profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

ghjss

Posty: 43

 
Z telefonami marki Apple jest tak, że trochę kosztuję ale są dobrej jakości. To niezawodne urządzenia. Trzeba się bardzo postarać, żeby je zepsuć. Jeśli już coś się z nimi stanie to warto mieć sprawdzony serwis tych urządzeń, żeby w nagłej sytuacji nie tracić czasu na poszukiwania.

gagarin

Posty: 10

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

cr7

Posty: 16

 
Telefony iPhone są zdecydowanie warte swojej ceny. Testowałem ich kilka i za każdym razem byłem pod wrażeniem precyzji ich wykonania. Stwierdzam, że już na zawsze pozostanę wierny tej firmie, bo to specjaliści i producenci najlepszych telefonów na świecie.

audi25

Posty: 12

 
Nie warto wymieniać samemu naprawiać iPhone. Wiem co mówię, bo sam próbowałem i zniszczyłem jeszcze bardziej. Lepiej iść to specjalistów, oni zrobią to raz a dobrze, a będziesz miał gwarancję jakości wykonanej usługi.

edyta123

Posty: 12

 
Tak płynnej i intuicyjnej obsługi nie zapewnia żaden inny producent telefonów komórkowych. To moje ulubione urządzenia, sprawdziłem już wiele i ciągle jestem pod wrażeniem jakości ich wykonania i możliwości jakie dają.

arko1916

Posty: 20

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

korasek

Posty: 27