Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklepy z tanimi akcesoriami CNC

Sklepy z tanimi akcesoriami CNC

Mam pytanie dotyczące sterowników do elektrycznych silników krokowych. Orientujecie się, gdzie można kupić tego typu produkty? Byłoby extra, gdyby sterowanie silnikiem odbywało się za pomocą generatora. Jeśli znacie porządnych dostawców, dajcie znać!

AndrzejKKK

Posty: 30

 
Powiem tak – korzystam dzisiaj z paru dostawców online. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi towarami. Jeżeli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do olbrzymi asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Teraz z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

kojot14

Posty: 36

 
Ja tam akurat omijam sklepy internetowe z takimi rzeczami. Mam swojego, sprawdzonego dostawcę, z którym współpracuję od dekady i łożyska zamawiam jedynie od niego. Te sklepy to na nieszczęście w wielu przypadkach idą w niskie ceny, żeby być konkurencyjnym dla klienta, niemniej jednak jak to już w życiu bywa traci na tym jakość.

Lux-Mark

Posty: 32

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za nieolbrzymią kasę przydała. Nie za niezwykle się orientują w tych sklepach, bo z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich sporo. Jedynie obecnie, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła potrzebne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

Marta

Posty: 53

 
Powiem tak – korzystam aktualnie z kilku dostawców online. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi produktami. Jeżeli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do znaczny asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Aktualnie z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

need

Posty: 29

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi konieczne sterowniki. Na początku chciałem troszkę przyoszczędzić i odszukałem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, lecz długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i kupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – warto.

ttaxi81

Posty: 21

 
Ja tam akurat omijam sklepy online z takimi rzeczami. Mam swojego, sprawdzonego dostawcę, z którym współpracuję od dekady i łożyska zamawiam jedynie od niego. Te sklepy to niestety często idą w niskie ceny, żeby być konkurencyjnym dla klienta, natomiast jak to już w życiu bywa traci na tym jakość.

secret santa

Posty: 40

 
Porządne narzędzia skrawające to skarb na zakładzie, wiem to z własnego doświadczenia. Bardzo mi zależało na tym, żeby stosunkowo tanio zaopatrywać firmę w takie rzeczy jak nóż tokarski i inne. Zatem też długo szukałem sklepu, który zaoferuje mi naprawdę odpowiednie warunki cenowe;) I tak metodą prób i błędów dotarłem do ofert sklepu http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-noze-tokarskie-c-1805_1349_3466.html. Noże, pogłębiacze – wszystko czego potrzeba w jednym miejscu. Może Ci się przyda ten sklep.

Pozdrawiam!

MadziaKRK

Posty: 35

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam kłopot ze znalezieniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma http://www.ebmia.pl, u której odnalazłem kilka fajnych modeli w porządnej cenie. Można tutaj zdobyć nie tylko pasek klinowy, natomiast też koła do pasów i napinacze pasów.

Marcell3

Posty: 22