Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Drony sklep

Drony sklep

Witam, czy polecacie jakiś konkrety z dronami sklep? Chciałabym spróbować swoich sił w tej zabawie:)

FOTO-PHOTO

Posty: 11

 
Też mi się tak wydaje, iż początkujący najlepiej niech kupują w fachowych sklepach, na pewno nie na aukcjach, gdzie cena drona rc fpv jest podejrzanie niska, atrakcyjna. Ludzie są łasi na pieniądze i wobec tego w wielu przypadkach właśnie z tego powodu pokutują. Ja już zdążyłem nauczyć się nie korzystać z okazji:)

bartolini

Posty: 16

 
Polecam zajrzeć tutaj http://abc-rc.pl/Drony. To jest niesłychanie spoko sklep jeśli chodzi o drony rc fpv. Mnie odpowiada i nigdy nie miałem problemu, żeby tu pozyskać akurat to, co chciałem. Polecam.

edmundzio

Posty: 13

 
Sam kiedyś myślałem nad tym, żeby takiego drona rc fpv sobie kupić. Kiedyś bawiłem się w samoloty, ale to oczywiście nie to samo. Świat idzie z postępem, ale tak naprawdę to nie wiem czy drony są legalne, czy bezkarnie mogę sobie latać nad sąsiada terenem i straszyć mu pieska. Może dopóki on nie poweźmie decyzji o dronie i nie ruszy do ataku:)

grzelu11

Posty: 38

 
Do celów domowych drony nie są aż takie drogie. Żeby nauczyć się sterowania i żeby po prostu pobawić się fajnie wystarczy kilkaset złotych. Sami zobaczcie sobie w tym sklepie jak kształtują się ceny i na co was akurat stać.

Oct714

Posty: 14

 
To normalne, że na początek najlepiej będzie jeżeli zaczniemy od dronów, których cena nie będzie wysoka. Wiadomo, że może być nawet niesłychanie źle dlatego zaczynajcie od typowych zabawek i odkładajcie pieniądze na potem. Pozdrawiam.

edek

Posty: 15

 
Zaglądałem ma stronę i wiele modeli dronów w tym sklepie przykuło moją uwagę. Nawet cenowo nie wygląda to tak źle. A myślałem już, że nie będzie mnie na taką zabawkę stać. Wiadomo, że za tek 500 zł mamy tylko zabawkę, ale na początek jak znalazł. Polecam popatrzeć może i wma coś wpadnie w oko.

21gregorek

Posty: 10

 
Ja też uczyłem się sterowania od drona rc fpv i poszło mi niesłychanie prędko. Polecam wam takie modele tyle, że na początek wcale nie muszą być one aż tak niesłychanie kosztowne z lepszymi silnikami. Nie ma co wydawać kasy na początku.

AdiXer92

Posty: 16