Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Uroda a zdrowie > Dieta > Gainery

Gainery

Gainery

Znacie jakieś szybko skuteczne gainery. Co z nic stosowaliście? Chcę zwiększyć masę i zacząć ćwiczyć.

erykdd

Posty: 18

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, także widać, iż to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, ale dobrze, iż w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, także efekty są już widoczne.

johncena67

Posty: 11

 
Jak potrzebujecie DECA DROLON to polecam to źródło http://najlepszesuple.pl/akcesoria-bjj-mma-boks/696-manto-kimono-do-jiu-jitsu-bjj-gi-5.html.

Sklep jest rzetelny, suplementy mają legalne.

zbiorczyk67

Posty: 17

 
Bez odpowiednich suplementów nie ma mowy o zdrowym i skutecznym spalaniu tłuszczu. Musisz nabyć sobie jakiś spalacz w sklepie. W przeciwnym razie też trudno ci będzie na siłowni.

klimnrt

Posty: 20

 
Najpierw nie wierzyłem, natomiast rzeczywiście dzięki odżywkom na masę i treningom dzisiaj mogę powiedzieć, iż mi się powiodło. Teraz już ich nie biorę, raczej izolaty białkowe. Masówkę polecam wszystkim chudym, jakim ja byłem kiedyś. Ludzie to da się osiągnąć.

kombo87

Posty: 16

 
Ja bym się tak nie fascynował tymi wszystkimi specyfikami. Jakiś szejk na energię to owszem, ale z całą tą resztą to nie bardzo się zgadzam. Jak bym rzeczywiście był tak zdesperowany i musiał brać odżywki na masę to jednak pytałbym dietetyka. Inaczej to strach, nie wiadomo, jak człowiek po takiej odżywce zareaguje.

Tomcio

Posty: 7

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, natomiast nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

codePerformance

Posty: 13

 
Właśnie mam zamiar zacząć brać 7 Nutrition HCL. Skorzystam ze sklepu, który proponujecie na forum. Widzę, iż ceny mają całkiem do rzeczy, widziałem też jakieś promocje. Czytałem o nutrition sporo informacji i taką podjąłem decyzję. Mam nadzieję, iż z nim mi się uda.

grzelu11

Posty: 38

 
Mnie zawsze chodziło, żeby spaść z wagi. Taki jeden preparat na odchudzanie mi pomógł, lecz to chyba była bardziej moja zasługa i silna wola.

strusiek

Posty: 21

 
Przeglądałem asortyment tego sklepu i tak naprawdę mają tanie odżywki. Widziałem też kilka ciekawych pozycji w promocjach. Bardzo rzetelny sklep.

LiOx

Posty: 15