Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Diego i Zenon Martyniuk "Ostatni Klaps"

Diego i Zenon Martyniuk "Ostatni Klaps"

Cześć! Czy to prawda, że do polskiej komedii „Ostatni klaps” tytułową piosenkę nagrał Diego? Jaki ma tytuł?

atomek_25

Posty: 9

 
Ja też chętnie zapoznam się z twórcą piosenki „ Ostatni klaps” Uwielbiam Disco Polo a wydaje mi się, że Diego to nowa postać na scenie muzycznej.

MisiekKce

Posty: 16

 
Ja już od pół roku jestem fanką Diego i na okrągło słucham jego utworów takich jak „Bejbe Bejber” czy „Tylko ta jedyna”. To super, że to właśnie ten artysta promuje swoją piosenkę film „Ostatni klaps”.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

Klarka34

Posty: 11

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Nie znam innych piosenek Diego oprócz tej, która promuje film „Ostatni klaps”. Trudno znaleźć jakieś informacje na temat tego wokalisty a chętnie bym posłuchała jego innych kawałków i poszła pobawić się na koncercie.

beata77

Posty: 7

 
A odwiedzałeś profil Diego na FB? Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat i filmiki z piosenkami w tym również teledysk do filmu „Ostatni klaps”. Ja też jestem jego wierną fanką i ze zniecierpliwieniem czekam na jego nowe utwory.

Acclaim

Posty: 9