Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Elektronika dla każdego > AGD wolnostojące > jonizator wody

jonizator wody

jonizator wody

Czy waszym zdaniem inwestycja w jonizator wody jest opłacalna? Czy właściwości przedstawiane przez różne marki faktycznie działają? Bardzo proszę o udział w dyskusji osoby, które już używają konkretnych jonizatorów wody. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 4

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

włodek

Posty: 8

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

TomekK

Posty: 15

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

szkolnydiabel

Posty: 33

 
Na diecie warzywno-owocowej schudłam 5 kg w miesiąc, co jest na razie moim najlepszym wynikiem. Bardzo pomogła wyciskarka do warzyw i owoców https://sklep.halitus.pl/wyciskarki-do-sokow/9-wyciskarka-do-sokow-kuvings-c9500r.html. Jak brałam to ten model miał najwięcej pozytywnych ocen od użytkowników, do tego dziesięć lat gwarancji, więc się zdecydowałam. Super wydajny sprzęt i nie pamiętam, kiedy jakiś sok kupiłam w sklepie. Jak robię soki samodzielnie to mi już nic innego nie smakuje. Polecam, bo odświeżenie super, dużo zdrowia, a inwestycja szybko się zwraca, szczególnie w erze rosnącej inflacji. Chyba każdy widzi, jak lecą ceny w sklepach. Własna wyciskarka do warzyw i owoców to ekonomia w najlepszej formie

strom

Posty: 4

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

Anno Domini

Posty: 5