Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Elektronika dla każdego > AGD wolnostojące > Profesjonalne noże

Profesjonalne noże

Profesjonalne noże

Szukam informacji na temat parametrów technicznych noży japońskich. Myślę nad zakupem takich noży do domu. Ponoć są strasznie ostre...strach się bać:)

vincek

Posty: 27

 
Kiedyś korzystałem z noży japońskich, ale to w domu, zupełnie amatorsko...Jak dla mnie za ostre:) Serio, tyle razy się pociąłem, że wymieniłem na zwykłe:P

UK_1234

Posty: 33

 
Jeśli zależy Ci na wysokiej twardości stali to w sklepie nipponstyle.eu mają bardzo twarde japońskie noże. Twardość to tutaj od 58 do 60 stopni, także naprawdę grubo. Ja u nich kupuję i nigdy nie miałem problemów z wysyłką.

Renatka2

Posty: 25

 
No z tego co się orientuję to w Japonii akurat na ostrzach się znają:) Nie przez przypadek Samuraje i te sprawy...Ja bym kupował z miejsca, jakby mnie tylko było stać na to...

SStasiol

Posty: 28

 
Na nożach to ja się akurat nie znam, ale za to wiem jakie garnki warto kupić :) Także jakby co to tutaj służę radą:)

Dzidzidek

Posty: 30

 
Długo szukałem jakiś oryginalnych noży japońskich do swojej restauracji w Kraku. Nie było zbyt wielu ofert wbrew pozorom. Ciekawe warunki zaproponowali mi na http://www.macknives.pl. Ich mogę polecić jeśli szukasz naprawdę profesjonalnych noży. Ja akurat zamawiałem głównie do siekania warzyw i owoców, ale są też inne.

Orolniki

Posty: 35

 
Tak, tego typu noże to jest zupełnie inny typ cięcia, inne zakończenie ostrza, stąd są takie wyjątkowe. Polecam sprawdzić serwis http://www.macknives.pl. Tutaj znajdziesz duży asortyment wraz z całym opisem technicznym. Noże do pieczywa, do mięs, noże do sushi, ryb...wszystko.

Jamrozyy

Posty: 26