Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

bótox w marbella, polecicie ?

bótox w marbella, polecicie ?

Chciałabym wykonać zabiegi na usta i ogólnie na całą twarz. Nie wiem czy zrobić to w Polsce czy w polecanej hiszpańskiej Marbelli?

Rico

Posty: 1

 
Dla mnie Hiszpania za daleko. Robię sobie inne zabiegi na miejscu. Jestem zadowolona. Może nie ten sam prestiż, niemniej jednak jednakże finansowo wychodzi mi to lepiej.

Acclaim

Posty: 13

 
Musicie uważa na zabiegi na ustach. Mnie wstrzyknęli w nerw, ale to było w Polsce i nie wygląda to najlepiej. Jakbym wiedziała, iż w Hiszpanii robią to lepiej to bym poleciała. Koszty nie są znaczące tylko efekt. Na nieszczęście teraz jest za późno, zatem jeżeli wybiegacie takie zabiegi to tylko i wyłącznie u prawdziwych fachowców.

ernolo

Posty: 6

 
Nigdy w przypadku zabiegów nie patrzy się na cenę. Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi, natomiast tylko wtedy, kiedy używa się do tego pożądanych komponentów. To kosztuje mnóstwo.

Krakus

Posty: 2

 
Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w mieście Marbella. Zawsze tak planuje wyjazd żeby spędzić tam wakacje. Porównywałam zabiegi bótoxu w marbella z innymi miastami i Marbella wygrywa. Cena znana, miła obsługa, krótkie terminy. Według mnie nie ma lepszego miejsca do zabiegów i ich polecam.

klimner56

Posty: 7

 
Dla mnie powiększanie ust w Marbelli było super. Robiła to tutaj http://www.marbea.es/shop/ i wam też polecam. Najlepsze podeście do klienta. Ceny rzeczywiście niezwykle atrakcyjne. Do tego samo miasto śliczne.

mirekp2005

Posty: 14

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu wiele osób, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

Wwesoly0209

Posty: 40

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam fachowcy od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak ładne, iż należałoby tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, dlatego zawsze chętnie się tam wybieram.

Hymnny4

Posty: 8

 
Mnie się marzą ładne usta, lecz na razie nie mam na to czasu. Może w przyszłym roku się wybiorę. Akurat jadę do Hiszpanii to przy okazji można załatwić przyjemne z pożytecznym. Już nie mogę się tego doczekać.

SZczecinek23

Posty: 2

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, natomiast ma blisko do Marbelli, zatem mogę sprawdzić, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze konieczne, natomiast kto wie?

Black_Riot

Posty: 10