Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

Jestem w ciąży i zastanawiam się czy może poddać się depilacji laserowej w Gdańsku? Mam upatrzony salon.

Kruk

Posty: 1

 
Lubię być naturalna, zatem nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, natomiast chyba był jakiś słaby, bowiem dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Każdego dnia golenie raczej nie ma sensu, bowiem to strata czasu.

SABUR

Posty: 17

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Klara323

Posty: 22

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, niemniej jednak bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może dzisiaj jest w przeciwnym razie? Nie wiem.

Januszek

Posty: 4

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Rrobo159

Posty: 22

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Gumis

Posty: 8

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

pawel253

Posty: 3