Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Parking lotnisko Okęcie płatny?

Parking lotnisko Okęcie płatny?

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad tym, gdzie mogę zostawić samochód na parkingu przy lotnisku Okęcie?

zlyharyy

Posty: 13

 
Długo rozglądałam się za sprawdzonym parkingiem na Okęciu aż ostatecznie wybór padł na http://www.parkingokecie.eu. Zwracałem nadzwyczajną spostrzeżenie na ceny, jakie obowiązują na paru parkingach. W tym wypadku cena okazała się bezkonkurencyjna.

Bardzo mocno polecam ich usługi!

Wiwer4

Posty: 19

 
Parking na lotnisku w Warszawie jestem zmuszony opłacać systematycznie, bowiem odbieram swoich kontrahentów z lotniska.

Zawsze problematyczną kwestią był wybór parkingu, który będzie najlepszy, a więc zlokalizowany stosownie blisko i dostępny w atrakcyjnej cenie. Niedawno trafiłem jednakże na firmę, która spełnia wszystkie moje wymagania. Mogę podać namiary.

23_45411

Posty: 32

 
Byłem bardzo rozczarowany, gdy szukałem parkingu naprzeciwko terminala lotniczego.

Od tamtego momentu zawsze parkuję nieco dalej od lotniska, a potem pod sam terminal podwozi mnie wygodny i klimatyzowany bus. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bo jest prostsze, a jednocześnie tańsze.

Czasowo również wypada korzystniej :)

Suit

Posty: 17

 
Byłem bardzo rozczarowany, gdy szukałem parkingu naprzeciwko terminala lotniczego.

Od tamtego momentu zawsze parkuję nieco dalej od lotniska, a potem pod sam terminal podwozi mnie wygodny i klimatyzowany bus. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, albowiem jest prostsze, a jednocześnie tańsze.

Czasowo również wypada korzystniej :)

miszekkk5

Posty: 13

 
Interesowałem się całkiem niedawno, jakie ceny obowiązują na parkingach przy lotnisku w Warszawie. Szybko przekonałem się, że błędem byłoby parkowanie przy samym lotnisku, bo najlepiej zrobić to w pewnej odległości. Wiele firm ma takie parkingi, a potem dowożą klientów pod sam terminal.

Kruk

Posty: 20

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym częstokroć, natomiast nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować uprzednio sprawdzony parking. Na domiar tego płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

tyuMer

Posty: 18

 
Miałem do czynienia z faktycznie niesłychanie wieloma firmami, jakie świadczą usług parkingowe w pobliżu lotniska Okecie. Parking Okecie to konieczność dla wszystkich, którzy docierają swoim samochodem na lotnisko, a więc także dla mnie.

Polecam wybierać monitorowane parkingi, jakie są jednocześnie strzeżone przez kompetentną osobę. To zawsze większe bezpieczeństwo.

Oct714

Posty: 17

 
Nie rozumiem szoku niektórych związanego z tym, iż parking lotniska w Warszawie pobiera większe opłaty niż wszystkie inne. Wiadomo, że lotnisko to miejsce, w którym nie jest tanio, o czym przekonało się bardzo wiele osób.

Ze swojej perspektywy mogę polecić szukanie parkingów, które są trochę oddalone od lotniska.

EEror123

Posty: 45