Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Z jakim biurem można wybrać się na egzotyczne wakacje ?

Z jakim biurem można wybrać się na egzotyczne wakacje ?

Marzą nam się w tym roku egzotyczne wakacje, raczej z biurem. Dylemat z jakim, żeby budżet pozwolił. Polecacie jakieś?

251Lechu

Posty: 4

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu inne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

dandy999

Posty: 19

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

Pamooko

Posty: 12

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do którego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednakże szukamy nieco tańszej alternatywy.

johncena67

Posty: 10

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niesłychanie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

Morn32

Posty: 22

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, że lepsze indywidualne wakacje, bo mniej udręki z czasem, ale jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

syrena88

Posty: 13

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednak poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

Hiter56

Posty: 16

 
Nie ma się co martwić, albowiem można sięgnąć z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, które gwarantują pomoc w wyborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

opert34

Posty: 8

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Będziemy myśleć o Tajlandii, albowiem tam nas niezmiernie ciągnie :) Mam nadzieję, że uda się coś ogarnąć na własną rękę, żeby było taniej. A na co zwracać uwagę przy zakwaterowaniu? Jak macie jakieś wskazówki, porady, to chętnie skorzystamy :D

Miluśkooo2

Posty: 17