Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

biuro turystyczne Mielec

biuro turystyczne Mielec

Potrzebuję namiar na biuro podróży, które ma dobre oferty dotyczące wyjazdów do Ameryki Południowej. Najbardziej interesowałaby mnie Brazylia. Ktoś coś?

Hoteowo24h

Posty: 18

 
A w ogóle mamy w Mielcu jakieś biura podróży? ;> Śmieję się, ale jakoś żadne mi się nie rzuciło w oczy, może się słabo reklamują.

Eukalipto

Posty: 38

 
Z tego co wiem to teraz się opłaca takie wycieczki rezerwować online i już wiele osób z tego korzysta, także te biura stacjonarne to raczej są już tylko po to, żeby się czegoś osobiście dopytać itd.

@_yyy111

Posty: 26

 
Ja to lubię takie wakacyjne spontany. Ostatnio raz zrobiliśmy z dziewczyną, że z dnia na dzień spakowaliśmy torby i długa do Grecji samochodem ;-) Dopiero na miejscu szukaliśmy jakiś pokoi i choć trochę trudno było się dogadać, to daliśmy radę...trochę na migi, ale poszło :D

irek1981

Posty: 32

 
Ze dwa lata temu byliśmy z rodziną w Hiszpanii na wakacjach i mieliśmy tam w pakiecie zwiedzanie Barcelony. Naprawdę piękne miasto, kto nie był, niech żałuje. Ja tam planuję jeszcze na pewno polecieć.

nero45

Posty: 16

 
No w tym roku to ja wyjątkowo spędzałem lato w Polsce, ale w sumie nie żałuję, bo trafiła się nam nad Bałtykiem wyjątkowo dobra pogoda. Jeszcze nie pamiętam, żeby nad morzem było tyle słońca.

GreenTO

Posty: 19

 
Mnie to się marzą ciepłe kraje, bo ja jestem z tych raczej ciepłolubnych, którzy zimą w naszym klimacie cierpią...żeby tylko mieć jeszcze kasę i płatny urlop...a tak to czekają mnie ferie w mieście :)

Penio

Posty: 8