Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

podróże w dobrej cenie

podróże w dobrej cenie

Witam. Obiło mi się o uszy, że z Czech można stosunkowo tanio polecieć do Sydney, ktoś może latał z kraju naszych sąsiadów? Gdzie poszukać połączeń i noclegu już na miejscu? Jakieś portale, informatory, kojarzycie?

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Ponoć Turcja teraz się cieszy wzięciem, i w sumie nie jest to jakoś daleko, łatwo dotrzeć nawet na własną rękę. Poważnie się zastanawiam nad tym krajem, bo planuję urlop w maju.

filemon66

Posty: 19

 
Ja to raczej do podróżujących nie należę szczególnie, ale mój brat to co roku gdzieś kursuje. Z tym że on to chyba przez biuro wyszukuje noclegów. Ostatnio był w Tunezji. Opalił się jak jakiś Alehandro...:)

xtigerx

Posty: 16

 
No nie wiem nie wiem. Są różne rabaty w tych biurach podróży, szczególnie te last minute i first minute, ale na ile można zaoszczędzić na tym, trudno powiedzieć.

sethe

Posty: 14

 
Mnie się już Europa trochę przejadła i z chęcią bym się gdzieś dalej zabrał w podróż. Na pewno Azja jest ciekawa, ale z drugiej strony Dominikana, Kuba...też są warte uwagi.

miko_poz

Posty: 14

 
Ostatnio gdzieś w necie natknąłem się na ofertę wczasów na Jamajce za 8 tysięcy. Tanio nie jest, ale w sumie Jamajka to już jednak egzotyka i miejsce szczególne, które warte jest takich pieniędzy.

mamarek

Posty: 33

 
My od wielu lat z żoną jeździmy na Bałkany samochodem. Może nie jest to najwygodniejsze, ale tak prawdę powiem, że wcale do Chorwacji się jakoś długo nie jedzie, a noclegi i w ogóle życie tam jest dość tanie.

Limoneczek

Posty: 22

 
Ja to mam o tyle fajnie że mam znajomych, którzy mieszkają w Salonikach, więc na wakacje co roku praktycznie jeżdzę do nich. Oni też mnie odwiedzają i tak to. ;)

MarioBei

Posty: 34

 
Miałem jechać w tym roku na narty, ale nie wypaliło. Chciałem zdążyć jeszcze przed świętami i wyskoczyć na kilka dni, nawet już miałem zarezerwowany hotel, ale sprawy osobiste i się pokomplikowało. Ale generalnie jestem za tym, żeby jeździć samodzielnie.

okrzemek

Posty: 21

 
Praktyczne podpowiedzi dla podróżujących publikują w serwisie www.pintrip.pl. Nie wiem czy kojarzysz tę stronkę? Ja ich odkryłem w zeszłym miesiącu. Dobra opcja dla ludzi, którzy lubią sobie samemu organizować wyjazdy. Jest tu dostęp do hoteli i połączeń samolotowych, czego więcej potrzeba, żeby wyjechać? No...w sumie wizy niestety do wielu miejsc świata, ale na stronie tłumaczą jak ją załatwić, także o tyle dobrze.

zoferek

Posty: 24