Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

eventy firmowe

eventy firmowe

Imprezy firmowe takie jak wyjazdy integracyjne, czy też konferencje – kto pomoże nam zorganizować tego typu wydarzenia? Szukamy ciekawych miejsc, w których można by takie eventy zaaranżować. Fajnie byłoby pojechać gdzieś za granicę.

sawas

Posty: 17

 
Popytam w firmie, może ktoś coś będzie wiedział więcej. W sumie u nas to ja się nie załapałem w pracy na żaden wyjazd ani nic takiego, bo od niedawna dopiero tutaj robię. Nie wiem czy w ogóle coś takiego organizują...

Accoun44

Posty: 22

 
Aj, ja to już powoli planuję urlop ale zimowy. Jeżdżę na nartach, także dla mnie najpiękniejsza część roku dopiero się zacznie za kilka miesięcy. Mam nadzieję, że trafię na tanie wczasy gdzieś w Alpach, bo tam najlepiej się jeździ.

EEror123

Posty: 45

 
Oj wakacje się kończą, smutny czas ;( Ale fajne to były wakacje w moim wykonaniu ;) Byliśmy paczką znajomych na takim Euro Tripie, zwiedziliśmy 8 krajów Europy! Wszystko zorganizowane własnym sumptem, tak najlepiej!

Klarcia34

Posty: 36

 
Hejo! Sam szukam podobnej oferty aktualnie :)) Także, widzę, że w dobre miejsce trafiłem. Sprawdzę wszelkie polecenia! Pozdrawiam, Andrzej.

lunatyx

Posty: 17

 
Można fajne eventy firmowe teraz zorganizować. Hoteli jest od groma i one praktycznie zabijają się o klienta firmowego, bo to zawsze większy zarobek i dobra reklama.

berry1

Posty: 21

 
Myślę, że może za rok uda się wyjechać na wczasy do Egiptu, ale musi się trafić jakaś fajna promocyjna oferta, bo tam to już ogólnie trochę wyjazd kosztuje. Nie są to ceny europejskich kurortów...

lunatyx

Posty: 17

 
Hej! Wiem, że moja firma w tym roku będzie robiła wyjazd integracyjny, ale jeszcze nie wiadomo dokąd. W zeszłym roku na takim evencie byliśmy w Zakopanem, było spoko. Ciekawe gdzie teraz...:))

suprafull

Posty: 17

 
Cześć, ja to niestety nie wiem gdzie by tu poszukać. Sam za granicą to byłem tylko raz w życiu i to jeszcze w....Czechach :P także za daleko sobie nie pojeździłem :P

Zdzichu

Posty: 22

 
Wcale nie trzeba jechać za granicę, u nas w kraju jest sporo atrakcji typowo turystycznych, a i baza noclegowa też się fajnie rozwinęła. Jest już spory wybór hoteli o wysokim standardzie, z basenem, SPA i całym takim zapleczem konferencyjnym. Jest z czego wybierać w każdym regionie.

Zdrówko87

Posty: 18