Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

biuro turystyczne

biuro turystyczne

Z kim jechaliście na wakacje za granicą i polecacie? Zależy mi na kimś sprawdzonym, bo chciałbym wyjechać w lipcu 2015 z całą rodziną gdzieś na Kanary, albo Grecja, Kreta...te klimaty.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Oj, ja to dawno nie byłem na jakimś urlopie. Szef mnie tak ciśnie w pracy, że nie wiem kiedy będę mógł dostać chociaż ten tydzień wolnego. Niestety nie pracuję w budżetówce, gdzie by z urlopem nie było problemu, tylko u prywaciarza.

Accoun44

Posty: 22

 
Jak się poszuka trochę to naprawdę można fajne rabaty ustrzelić w sieci. Mnie to znajomy opowiadał, że udało mu się na Kanary pojechać w tym roku całkiem po kosztach.

Jasia12

Posty: 21

 
Ja to poluję na takie dwudniowe okazje wyjazdowe dla par, typu Rzym, czy Paryż, albo Madryt. Chętnie bym zabrał dziewczynę na 1, czy 2 noce trochę pozwiedzać, pospacerować romantycznymi uliczkami.

Vez

Posty: 16

 
Jak się chce podróżować tanio to warto kupować wycieczki z dużym wyprzedzeniem, wtedy naprawdę można zaoszczędzić. Ja sobie na sierpień 2015 zarezerwowałem wczoraj wycieczkę na Rodos z biurem Grecos, więc sprawdzoną firmą. A wszystko załatwiłem całkiem online przez stronkę odlotowepodroze.pl. Fajnie, bo ja nie lubię tracić czasu na chodzenie po biurach i tak dalej. Tutaj mam ofertę wszystkich organizatorów, a jak czegoś nie wiem to zawsze mogę przedzwonić na infolinię działającą przez cały tydzień i mi wytłumaczą. Tak właśnie dzisiaj rozmawiałem z jedną panią konsultantką i mi wszystko wyłożyła jasno i klarownie. :)

pzkpv

Posty: 17

 
Niedawno wróciłem z Egiptu i było rewelacyjnie. Każdemu polecam to miejsce! A spływy Nilem to już w ogóle poezja. Ja last minute w promocyjnej cenie znalazłem na stronie odlotowepodroze.pl i tutaj też wykupiłem sobie wycieczkę online. Prosta rezerwacja, prosta płatność, no i wszystko szybko przebiegło. Dobra rzecz też jest taka, że mają aplikację mobilną, także sobie sporo rzeczy pozałatwiałem z tableta.

Liter67

Posty: 21

 
Dużo niedrogich wyjazdów typowo zrobionych pod narciarzy widzę, że mają na stronce odlotowepodroze.pl. Nie wiem czy kojarzysz ten serwis? Bo ja dopiero pierwszy raz dzisiaj tutaj jestem. Jest opcja, żeby wyjechać do Szwajcarii na tydzień, chyba sobie to zaklepię. Cenowo i tak pewnie taniej nie znajdę.

yarofe

Posty: 16

 
W sumie tak prawdę mówiąc to dzisiaj wakacje zagraniczne wcale nie muszą być droższe niż wakacje spędzone we Władysławowie. Trochę to paradoksalne, ale tak jest. :) także ludzie dość często wyjeżdżają.

Marioleczka

Posty: 15