Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

biuro turystyczne Białystok

biuro turystyczne Białystok

Do jakiego biura podróży warto się zgłosić jeśli chodzi o wyjazdy na narty w Alpy Austriackie? Ogólnie to chodzi mi o wyjazd świąteczno – noworoczny, szukam dobrych warunków w przystępnej cenie.

Black_Riot

Posty: 12

 
Dobrze wspominam tegoroczne wakacje...z resztą trudno żeby było inaczej, bo się szarpnąłem na Tajlandię :) Jedno z marzeń przynajmniej już mogę odhaczyć ;) Było kosmicznie. Hotel Nova Gold naprawdę robi wrażenie, a już nie wspomnę o samej okolicy i Zatoce Tajlandzkiej. Zobaczyć coś takiego i można umierać. Wyjazd kupiłam w biurze, które polecił mi szwagier, nazywają się odlotowepodroze.pl (stacjonarnie dostępni są na ul. Zachodniej 2/A2). A cały wyjazd zorganizował Exim Tours i naprawdę wywiązali się z wszystkiego w stu procentach.

Acclaim

Posty: 21

 
Jest trochę biur podróży w mieście faktycznie. Dla mnie chyba najwygodniejszą opcją jest firma odlotowepodroze.pl. U nich jest o tyle lepiej, że masz wycieczki od różnych organizatorów, czyli praktycznie całą ofertę rynku w jednym miejscu. Nie tylko polskie firmy, bo też mają wycieczki robione przez niemieckich organizatorów. Nie wiem czy masz blisko, ale jak tak to opłaca się podejść osobiście do nich do lokalu 4 na ul. Zachodnią 2. Wszystko przynajmniej wytłumaczą, opiszą dokładnie warunki na miejscu i w ogóle przedstawią co mają aktualnie w promocji.

mynert

Posty: 14

 
Niezłą ofertę jeśli chodzi o wczasy na rok 2015 mają w ogólnopolskim biurze turystycznym o nazwie odlotowepodroze.pl. Oni generalnie mają propozycje wczasów u wszystkich, sprawdzonych organizatorów typu Itaka, czy Wezyr. Ja ze dwa tygodnie temu dogrywałem szczegóły rezerwacji u nich na miejscu, na ulicy Zachodniej 2/a2. Warto sobie podjechać w wolnej chwili, ewentualnie przedzwonić -tel. 730 220 220. Pracują tam ludzie, którzy mają dobre rozeznanie w rynku, przyjacielska atmosfera w biurze.

Marcell3

Posty: 20

 
Dobre wspomnienia mam z ogólnopolskim biurem odlotowepodroze.pl. Ich mogę polecić. Pomogli mi w ostatnie wakacje znaleźć bardzo fajną ofertę do Bułgarii do hotelu Condor z klimą, basenem, minigolfem i w ogóle całym zapleczem dla turystów. Jedzonko mieli bardzo smaczne, aż się zdziwiłem, bo zazwyczaj jestem dość wybredny. Jechałem akurat z Alfa Star i naprawdę solidna marka. Z biurem można się skontaktować telefonicznie, albo po prostu do nich podjechać na ul. Zachodnią 2/a2...to jest dokładnie lokal 4, jakbyś nie mógł trafić.

truskaweczka123

Posty: 17

 
Teraz z tego co widzę to furorę na rynku turystycznym robią kierunki Azjatyckie. No na pewno jest to już większa egzotyka niż Turcja itd., ale też kosztowniejsza zabawa.

mac3

Posty: 15

 
Biura to nie znam takiego godnego polecenia, ale powiem jedno – jak wykupisz sobie wycieczkę to bierz samolot, a nie autokar. Jechałem raz w życiu autokarem do Hiszpanii...nigdy więcej! Już na początku wakacji byłem tak wykończony, że już mnie wyjazd średnio cieszył.

NocnyB

Posty: 15

 
Nie tak dawno, bo we wrześniu byłem w Egipcie na tydzień i było naprawdę super. Odkąd wróciłem wszystkim opowiadam o tym miejscu i zamęczam zdjęciami :D Myśmy z żonką ofertę w promocyjnej cenie znaleźli w ogólnopolskim biurze odlotowepodroze.pl. Oni mają swoją stacjonarną placówkę w Białymstoku na ul. Zachodniej. Kojarzysz? Tam jest dużo takich nowszych bloków, a same biuro mieści się w takim nowym pasażu handlowym. Może tutaj poszukaj.

Wacław

Posty: 15

 
Zima za pasem, choć na dworze jeszcze nawet jakiś małych znaków zimy nie widać, ale ja już myślę gdzie będę w tym sezonie jeździł na desce. Prawdopodobnie podjadę sobie do Czech, tam mają o wiele lepiej utrzymane stoki niż u nas. Niestety.

MShR

Posty: 19

 
Ja to jeszcze o urlopie przyszłorocznym nie myślę. W tym roku nie udało się nigdzie wyjechać, a były plany, że może uda się do Turcji, na Riwierę, ale życie okazało się znowu przewrotne i z planów nic nie zostało. Praca, praca, praca...

apepsi1983

Posty: 19