Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

biuro turystyczne Rybnik

biuro turystyczne Rybnik

Last minute na all inclusive – w jakim biurze szukać? :) Chodzi mi o stacjonarne biura podróży w Rybniku, które macie sprawdzone. Idzie coś polecić w naszym mieście?

mirekp2005

Posty: 11

 
Ja lubię ciepło, ale jak byłem w tym roku na Rodos to było dla mnie za ciepło aż :) Także w przyszłym roku chyba dla odmiany zostanę w kraju i znając życie akurat na mój urlop będzie przez bite dwa tygodnie lało...już tak raz miałem ze 3 lata temu.

Sarenka

Posty: 17

 
No na pewno musisz wybrać jakieś sprawdzone biuro, w ktorym doradzą Ci którą ofertę wybrac, żeby później nie było lipy i nerwówki...Jakiś czas temu fajny dokument leciał o plajtujących biurach podróży, dawał do myślenia.

gregBard

Posty: 22

 
Z koleżanką wczoraj kupowałyśmy wycieczkę na Sylwestra do Egiptu :)) Będzie czadowo. Nie jest ten Egipt najtańszy, ale już tyle opinii słyszałam dobrych o tym miejscu, że się zdecydowałam i jeszcze koleżankę z pracy (też singielkę) namówiłam ;) Także jedziemy na podryw. Co do samej oferty to znalazłyśmy dobrą cenę w ogólnopolskim biurze podróży na ulicy Białych 5. Oni się nazywają Odlotowe Podróże i mają nawet swój serwis do sprzedaży wycieczek -odlotowepodroze.pl. Fajnie, bo mieli naprawdę szeroki wybór kierunków, ale my i tak już byłyśmy nastawione na dorzecze Nilu, więc już z góry wiedziałyśmy co kupimy.

Warszawiak

Posty: 14

 
Hm, teraz tych ofert za granicę to jest bardzo dużo. Z tego co wiem to faktycznie najtaniej jest jak jedziesz last minute, chyba że kupujesz z wyprzedzeniem na przyszły rok. Można wtedy zaoszczędzić.

Gwido67

Posty: 15

 
Cenowo to nieźle to wygląda w biurze z ulicy Białych u nas w Rybniku. Ja mam chrapkę na ich last minute do Tunezji i chyba się zdecyduję. Dzisiaj do nich dzwoniłem jeszcze dopytać o sam hotel i kwestię wyżywienia. Cała oferta jest dostępna na ich stronce odlotowepodroze.pl. Fajne mają pakiety Sylwestrowe, które też mnie nęcą ;)) Ale muszę się zdecydować na coś jednego.

pg6312

Posty: 46

 
Mój znajomy ponoć leci jeszcze w tym roku do Kenii. Ciekawe. Ja bym się chyba trochę dygał do Afryki latać...ebola i te sprawy.

Modniś

Posty: 13

 
Trochę mam wrażenie, że jest mało ofert dla narciarzy, a w sumie sezon za pasem. Też macie takie odczucia? Może ja po prostu źle szukam, czy coś, a bym sobie z miłą chęcią wyjechał gdzieś w Alpy.

Renatka2

Posty: 24