Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycieczki tematyczne

wycieczki tematyczne

W związku z tym, że dużo się zawsze mówi o bankrutujących biurach podróży to mam pytanie do niezawodnych internautów ;-) Jakie biura polecacie? Gdzie można pojechać na wczasy bez strachu, że nagle wyląduję w obcym kraju bez opieki i dachu nad głową?

miko_poz

Posty: 14

 
Musiałbym popytać sąsiadów, bo oni to dwa razy do roku gdzieś jeżdżą. A to Wyspy kanaryjskie, a to Egipt, trudno za nimi nadążyć, ciągle jakieś pocztówki wysyłają z egzotycznych miejsc. On lekarz, ona lekarz. I wszystko jasne :P Stać ich. :)

Pendrzec

Posty: 17

 
Na brak biur podróży to na pewno narzekać nie można. Ludzie jeżdżą na potęgę. Ja to jak chcę gdzieś tanio znaleźć wyjazd to korzystam z tych internetowych wyszukiwarek, trochę takich stron jest z last minute i innymi promocjami.

Laleczka

Posty: 18

 
Tak szczerze powiedziawszy to dzisiaj można nawet taniej spędzić wakacje za granicą niż w Polsce. W takich kurortach nad Polskim morzem, to wcale ceny nie są niższe niż nad Śródziemnym...

Malinka Moja

Posty: 21

 
Ja to raczej wczasy spędzam w Polsce. I to nie jest kwestia nawet szukania oszczędności, tylko po prostu lepiej się czuję w kraju, w którym mogę się bez problemu z każdym dogadać, niż gdzieś na obczyźnie.

pawel253

Posty: 14

 
Ja wolę podróżować na własną rękę, niż z biurem. Ale wiadomo każdemu odpowiada co innego. Teraz po Europie można jeździć na dowód, wystarczy wsiąść w auto...nie ma takiego problemu jak kiedyś, więc warunki do podróżowania sprzyjają.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Ja sobie wczoraj zaklepałem 10 – dniową wycieczkę do Kambodży i Tajlandii w biurze internetowym ze strony www.wycieczkiznami.pl. Wylatujemy z Warszawy na początku lutego. Już nie mogę się doczekać:)) Myślę, że niedrogo, w promocji wyszło lekko ponad 6 tyś PLN, a na miejscu czeka nas cała masa atrakcji, zwiedzania itp. Zakwaterowanie w hotelu 4 gwiazdkowym.

visca

Posty: 26

 
Myśmy sobie z mężem założyli specjalny rachunek oszczędnościowy w banku i okładamy tam co miesiąc po kilka stówek na wakacje. Jak się uda to do czerwca będzie jakieś 8 tyś, to w sam raz na jakiś współny wyjazd last minute.

Tenesy90

Posty: 11

 
W tę zimę to raczej nigdzie nie pojadę, ale w zeszłym roku byłem w Egipcie, uciekłem od polskich mrozów i był to dobry pomysł. Na lotnisku jak wróciłem taki opalony to ludzie się na mnie tylko dziwnie gapili :D

Motospec

Posty: 18

 
Jakbym miał jechać na wczasy zagraniczne z biurem to bym raczej wziął jakąś objazdówkę. Lepiej jak się coś dzieje, jak jest dużo zwiedzania. Wolę taki bardziej aktywny wypoczynek, niż plażing ;-)

Liter67

Posty: 21