Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Wycieczki do Kaukazu

Wycieczki do Kaukazu

Witam serdecznie. Ciekawi mnie to, ile mogą kosztować wycieczki do Kaukazu? Znajoma zachwalała.

Specjalista

Posty: 9

 
Widzę, iż poruszyliście temat, jakim są wycieczki do Madera. Mogę mocno rekomendować wybór tego kierunku. Sama mocno wahałam się czy tam pojechać, bo taka wycieczka kosztowała zdecydowanie więcej niż standardowa. Zaryzykowałam i nie żałuję.

Mocno polecam.

Oct714

Posty: 15

 
Niedawno polecony został mi organizator wycieczek do Portugalii, który znakomicie wywiązał się z absolutnie wszystkich zobowiązań i gwarancji, jakich nam udzielił. Wydaje mi się, że takie firmy są naprawdę godne polecenia. Z chęcią dam Wam namiary na tego organizatora.

NiKRK45

Posty: 22

 
Miałam wrażenie do niedawna, że wybrać biuro podróży to dziecinnie proste powinność. W rzeczywistości chyba mnie ono przerosło, albowiem dopiero podpowiedzi odnalezione na tym forum dyskusyjnym pozwoliły mi dokonać wyboru, w którym kierowałam się konkretnymi przesłankami. Na szczęście dobrze oceniłam biuro, w którym wykupiłam wycieczkę.

Dzięki za Wasze rady :)

Acclaim

Posty: 8

 
Mając świadomość, że coraz większą popularnością cieszą się wycieczki do Kaukazu postanowiłam wybrać ten kierunek. Zachęciłam do tego chłopaka i polecieliśmy z dużą pomocą biura http://www.sjestatravel.pl. Teraz po zakończeniu pobytu możemy wydać opinię. Biuro podróży jest znakomite i nie wahajcie się nawet wykupywać u nich wycieczki :) 100% zadowolenia.

micko

Posty: 18

 
Odwiedziłem kilka biur podróży w Krakowie, zanim wybrałem to, które było w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Nie mam nic do ukrycia, a więc także tego, że jestem bardzo wymagającym klientem. Chciałem najwyższy standard hotelu, podróż samolotem i niską cenę :)))

Facio

Posty: 13

 
Bardzo mnie raduje, że taką popularnością weselą się wycieczki do Gruzji. Podróżowałam tam jeszcze wtedy, gdy wycieczki w tym kierunku były rzadziej wybierane, co jednocześnie przekładało się na ich wyższy koszt.

Na miejscu jest rzeczywiście tanio, bowiem po Gruzji będzie Was stać na to, aby podróżować taksówką :)

Laleczk23

Posty: 16

 
Miałam wrażenie do niedawna, że wybrać biuro podróży to dziecinnie proste zadanie. W rzeczywistości chyba mnie ono przerosło, bo dopiero podpowiedzi znalezione na tym forum dyskusyjnym pozwoliły mi dokonać wyboru, w którym kierowałam się konkretnymi przesłankami. Na szczęście dobrze oceniłam biuro, w którym wykupiłam wycieczkę.

Dzięki za Wasze rady :)

johncena67

Posty: 10