Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Znacie fajne muzeum w Poznaniu ?

Znacie fajne muzeum w Poznaniu ?

Chcę zabrać dziecko do muzeum w Poznaniu, słyszałam o tym nowym 6D. Czekam na waszą opinię, czy warto?

Geo-Fort

Posty: 9

 
Tu byłam więc polecam i to bardzo gorąco wszystkim http://blubry6d.pl. To jedna z nowo powstałych atrakcji w Poznaniu, gdzie warto zabrać całą rodzinę. Muzeum zrobione w 3D z hologramami itp. rzeczy.

Bienkus

Posty: 28

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

pzkpv

Posty: 17

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Bardzo dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

Kitas

Posty: 13

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, lecz moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Zatem sama też będę chciała sięgnąć z tej oferty. Tak czy w przeciwnym wypadku miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

Mariusz

Posty: 17

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć naprawdę super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów powinno być zdecydowanie więcej. Mnie bardzo się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

Acclaim

Posty: 21

 
Do dzieła, bo jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Dużo jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

czes212

Posty: 20

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

pawel253

Posty: 10

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była niezmiernie dobra decyzja. Dzieci zachwycone, doskonale się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Znakomite przygotowanie.

zimosik6

Posty: 9

 
Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

Qumer45

Posty: 29