Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

czarter jachtu motorowego Chorwcja

czarter jachtu motorowego Chorwcja

Cześć! Poszukuję dobrego, sprawdzonego pośrednika który ma doświadczenie w czarterowaniu jachtów na terenie morza Karaibskiego. Mam patent sternika, także jeśli chodzi o uprawnienia to nie powinno być problemów. Pozdr.

alek44

Posty: 3

 
Ja chciałbym w podróż poślubną zabrać swoją drugą połówkę właśnie w rejs. Ktoś może zna fajne oferty tego typu? Gdzie warto wypłynąć, żeby było najbardziej ustronnie, intymnie ale też romantycznie, z widoczkami itp.?

Acclaim

Posty: 9

 
Jakie są koszty zrobienia są patentu sternika i jak długo takie szkolenie trwa? Może ktoś podpowiedzieć? Przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale jestem zupełnie zielony a chciałbym kiedyś nauczyć się obsługi żagli itd.

Oct714

Posty: 12

 
To niesamowite jak ludzie potrafią się od siebie różnić jeśli chodzi o opinie i gusta...Mnie się na przykład na szwedzkich wodach totalnie nie podobało ale już mój znajomy tylko tam czarteruje jacht. Totalnie go nie rozumiem. Ktoś ma podobnie? :)

Yuri20

Posty: 7

 
Mnie ciekawią wody Australijskie, ktoś kiedyś miał okazję tam pływać? Jak wygląda kwestia infrastruktury, itp.? Mam nadzieję, że to nie jest pytanie z cyklu – dylematy całkowitego dyletanta, ale sama Australia bardzo mnie interesuje i fajnie byłoby kiedyś połączyć wyjazd w tamtą część świata właśnie z jakimś rejsem. Pozdrawiam ciepło.

audi25

Posty: 11

 
Manta ma dobrą ofertę, znam tę firmę już od paru sezonów i jeszcze się na ich obsłudze nie zawiodłem. Głównie czarteruję przez nich u armatorów na morzy Śródziemnym, w ogóle to jest moim zdaniem najlepszy akwen do żeglowania, zwłaszcza myślę o jednokadłubowcach. Namiary do nich są na manta-yachting.pl .

Tomcio

Posty: 7

 
Niektórzy narzekają że jednokadłubowce bujają ale ja to najbardziej właśnie na takich jachtach lubię :) Wiadomo, ludzie różnie reagują. Jak kiedyś wybrałem się na rejs po Bałtyku jakąś turystyczną łajbą z portu w Ustce to ze trzy osoby na moich oczach wymiotowały bo tak im było niedobrze od tego kręcenia.

Klarka45

Posty: 10

 
Mam w planie zrobić sobie patent sternika, ale to wciąż melodia przyszłości, bo póki co to dziecko nam się urodziło a to z kolei generuje zupełnie inne wydatki i nowe obowiązki, ale jak podrośnie to wtedy kto wie ;-)

Warszawiak

Posty: 11

 
Tak mniej więcej to jakie są koszty czarteru jachtu motorowego na morzu Śródziemnym – Grecja, Włochy? Chodzi mi o taki czarter przez pośrednika. Z góry dzięki za odpowiedź.

Lipa08

Posty: 7