Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Grecja dobre hotele

Grecja dobre hotele

Jedziemy w podróż poślubną do Grecji nad morze egejskie. Tyle już ustaliliśmy...teraz pozostaje znaleźć konkretny hotel w tym regionie;P I tutaj prośba do Was – jaki???

LiOx

Posty: 14

 
Chyba na Kretę wybędziemy w tym roku, jeszcze na wyspie urlopu nie spędzałem, także może być ciekawie;)) Może się uda jakieś fajne, tanie last minute wyhaczyć.

truskaweczka123

Posty: 17

 
Dotychczas to jeździłem z biurami, więc to oni załatwiali hotel, nawet nie za bardzo kojarzę nazwy tych, w których nocowaliśmy:P Także nie pomogę w temacie, ale Grecję jak najbardziej polecam!

Alig45

Posty: 23

 
W tym roku znowu jadę do Grecji;-) Zakochałem się w tym regionie...wszystko mnie tu urzeka, od czystego morza, poprzez tawerny, życie nocne, a kończąc na gościnnych ludziach. Znowu zarezerwowałem sobie pokój w przytulnym hotelu Honorata w Katerinii. Godzinka od lotniska, przy autostradzie – łatwy dojazd. Więcej info na www.hotel-honorata.com. Miejsce idealne dla par na podróż poślubną, ale też dla rodzin z dziećmi.

Snaco

Posty: 19

 
O tak, ja Grecję polecam bez gadania! ;)) Uroczy zakątek, to zwłaszcza Riwiera...W Katerinii-Paralia jest taki hotel o wdzięcznej nazwie – Honorata:> Warto sobie tutaj wynająć pokój. Blisko Morza Egejskiego, blisko życia kulturalnego, tawern, dyskotek, sklepów itd. Szczegóły na temat hotelu są na ich stronce www.hotel-honorata.com. Klimatyczne miejsce, można tutaj faktycznie odpocząć.

Marek Nowicki

Posty: 28

 
Jeśli sobie auto naprawię i przygotuję na dalszą trasę, to chyba wybierzemy się do Rzymu na kilka dni z żonką. Jeszcze tam nasze stopy nie stały:P W Grecji mieliśmy okazję być, ale nie wiadomo jakim cudem trafiliśmy na złą pogodę, więc trochę lipa...Nocowaliśmy w campingu, więc o hotelach to za wiele nie wiem....

NERO45

Posty: 22

 
Byłem kilka razy w Bułgarii i w Chorwacji...jeszcze do Grecji nie zajechałem:) Ale to kwestia czasu:) Ogólnie wolę te regiony niż np. Hiszpanię, Kanary itd. Tu ludzie są tacy jakby przyjemniejsi, bardziej otwarci.

Alexxxi

Posty: 31

 
Musiałabym z przyjaciółką zagadać, bo ona ostatnio wróciła z urlopu właśnie z Grecji. Była na własną rękę z mężem, bez żadnego biura. W sumie to nie wiem, czy nocowali w hotelu, czy może jakiś domek sobie wynajęli. Popytam;))

Barbarzynca

Posty: 30

 
W podróż poślubną to tylko do Grecji ;-)) Romantico! Byliśmy tutaj przez tydzień i było bajecznie. No może nawet trochę za gorąco chwilami...;) Wybraliśmy nocleg w hotelu Honorata i też jesteśmy zadowoleni. Można się było poczuć intymnie, komfortowo. Pokoje na wysoki standard. Na FB mają swój FP www.facebook.com/hotelhonorata. Można pooglądać zdjęcia hotelu!

berry1

Posty: 21

 
W Grecji to akurat nie miałem okazji być, ale parę razy odwiedziłem Hiszpanię, też dobre miejsce na wakacje. Zwłaszcza warto odwiedzić Barcelonę, tam jest wyjątkowa architektura do obejrzenia.

filemon66

Posty: 19