Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Wczasy, gdzie jechać !!

Wczasy, gdzie jechać !!

Cześć!

W marcu czeka nas firmowy wyjazd na mazury, jesteśmy z żonką z Gdańska i stwierdziliśmy, że zostaniemy tam przy okazji na kilka dni. Może nam coś polecić do zwiedzenia? Obojętnie mi w sumie co, albowiem obydwoje lubimy chodzić i poznawać nowe krajobrazy.

Pozdrawiam – Dawid

Woodnik64

Posty: 33

 
Mazury to niesłychanie ciekawa okolica, natomiast ja tam jestem tylko przejazdem i nie mnóstwo mogę polecić, na pewno napisze jeszcze ktoś kto się niezwyklej zna i umie wyłapać i przedstawić w całości to co trzeba koniecznie zobaczyć. Możesz się powołać też na jakieś przewodniki internetowe, albo fora jedynie poświęcone tpodróżom po mazurach. Ja zawsze wybieram drogę podróży na podstawie fotografii z neta, albowiem to od razu widać mniej więcej czego się można spodziewać natomiast gdzie raczej nie warto się kierować. Spróbuj poszukać fotek ;)

Marta

Posty: 53

 
Jak mazury to może nad jezioro jedź, albo na pływ kajakowy? Ja byłam jakiś czas temu na takim spływie http://www.splywy.wer.pl tutaj masz więcej info. Jest to naprawdę tanie, aby wynajać taki kajak, a nie trzeba mieć żadnego pozwolenia czy opłaty za samo pływanie ;-) taki spływ zajmuje conajmniej kilka godzin, tym bardziej jak nie robi się tego wyczynowo, tylko po prostu macha wiosłami i raduje się przyrodą. Ja na przykład pływałam tak wolno, że mogłam robić zdjęcia ważkom, jakie tam latały, bowiem je uwielbiam.

KKatia

Posty: 32

 
Uwielbiam mazury, choć jakbym miała powiedzieć gdzi enajlepiej pojechać to nie jestem w stanie. Cała ta „kraina gigantycznych jezior“ jest po prostu niezwykle urokliwa i godna polecenia sama w sobie. Z resztą jak pojedziesz to sam/zaś zobaczysz co cię spotka. W zależności od tego z kim jedziesz i jaki macie zamiar to można to sobie inaczej zaplanować. Ja uwielbiam pływać i chodzić więc ja przede wszystkim udaje się gdzieś w las i zwiedzam. Jesienia to można sobie nawet grzyby pozbierać zaś później takie ognisko wykonać z karkóweczką i grzybkami :)

mati

Posty: 40

 
Moja droga czy mój drogi, albowiem nie skojarzyłam czy ty to ona czy on :P ale jakolwiek po prostu radzę ci byś poszukał/zaś czegoś w necie! Tych atrakcji w necie jest tyle, że ho ho, zaś skoro to mazury to może jeszcze trafisz na jakiś ciekawy festyn albo festiwal, albowiem oni w tym regionie właśnie lubią tak świętować. Ja też jak byłem to się załapałem na jakiś festyn z miodem i było faktycznie pysznie, zaś laska co ze mnę jeszcze wówczas była kupiła chyba z 5 słoików różnorodnego miodu przy okazji :P

Siwek

Posty: 38

 
Ja zawsze poszukuję na stronkach jakiegoś danego regionu tak jak mój Bydgoszcz ma stronkę, to mazury pewnie też mają, albo gdzieś na jakiejś wikipedii, jaka od razu pokaże ci co ciekawego można spotkać w tym regionie, czy jakieś ciekawe zwierzęta, czy muzea i teatry czy może jakieś super ciekawe rzeczy, jakich nikt inny nie ma jak na przykład planetárium w Toruniu czy tramwaj wodny w gdyni ;) Jestem zdania, że napewno i ty odszukasz coś dla siebie na takich stronach.

Pozdrawiam i życzę udanego pobytu!

berry182

Posty: 23

 
Ja zawsze udaje się gdzieś na pałę, iż tak to nazwę czyli jest temat, iż jadę ze znajomymi do jakiejś miejscowości natomiast później dopiero myślimy co dalej. Wielokrotnie wtedy jak już gdzieś jesteś to zapytać się miejscowych, tym bardziej o ile wybierasz się gdzieś w swoim ojczystym kraju, gdzie się spokojnie dogadasz J Nie raz już trafialiśmy ze znajomymi na przykład do kogoś na wesele czy na imprezę i było faktycznie idealnie! Nie ulega wątpliwości to nie jest rozwiązanie jak się chce gdzieś jechać z dziećmi :P

Saradoonin

Posty: 25

 
Na mazurach jak będzies to koniecznie odwiedź Krutyń. http://www.splywy.wer.pl/o-krutyni.html tu masz niezwykle ciekawie przedstawioną Kutynię wraz z atrakcjami na jakie możesz liczyć, ja tam byłam z dzieciakami i mężem dwa lata temu na spływie kajakowym i było rzeczywiście bajecznie. Już cen nie pamiętam, albowiem mąż płacił lecz wiadomo, że po dwóch latách to się mogło zmienić więc pożądane byłoby napisać do kogoś jak cię bawi taki typ spędzania czasu, natomiast jak nie to sama okolica jest warta zobaczenia.

usek

Posty: 42

 
Uwielbiam mazury, choć jakbym miała powiedzieć gdzi enajlepiej pojechać to nie jestem w stanie. Cała ta „kraina olbrzymich jezior“ jest po prostu niezmiernie urokliwa i godna polecenia sama w sobie. Z resztą jak pojedziesz to sam/zaś zobaczysz co cię spotka. W zależności od tego z kim jedziesz i jaki macie zamiar to można to sobie w przeciwnym razie zaplanować. Ja uwielbiam pływać i chodzić więc ja zwłaszcza udaje się gdzieś w las i zwiedzam. Jesienia to można sobie nawet grzyby pozbierać zaś potem takie ognisko wykonać z karkóweczką i grzybkami :)

secret santa

Posty: 40

 
Mazury są wyśmienite dla każdego kto uwielbia wodę. Jak się jedzie nam morze to masz wodę, ale też masz full osób na plażdy, że aż się chce rzygać.. w trójmieście zawsze jest tyle osób na tych plażach, że jeden na drugim :/ a na mazurach zawsze znajdzie się pół jeziorka jedynie dla ciebie *_* uwielbiam te okolice, tym niezwyklej, że kocham wszystki emotylki i ważki. Piękne takie delikatne latające cosie, których mam już z dwieście zdjęć na telefonie :D Trzymam kciuki za twój wyjazd, aby był tak świetny jak mój poprzedni.

Jordy123

Posty: 39