Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy wyloty na wakacje z Niemiec są opłacalne?

Czy wyloty na wakacje z Niemiec są opłacalne?

Dobry dzień wszystkim! Jak się zapatrujecie na oferty last minute oferowane przez niemieckie biura podróży? Korzystaliście z takich wyjazdów? Wszystko było OK jeśli chodzi o hotele? Chyba się wybiorę z jakimś niemieckim przewoźnikiem, bo ponoć mają niższe ceny...

@maliniak

Posty: 38

 
No cześć.

Póki co tylko się przyglądam takim wyjazdom z niemieckimi przewoźnikami, ale już non stop bliżej jestem decyzji ;) Rzeczywiście zestawiając cenę w euro, z tą polską w złotówkach okazuje się, iż Niemcy przygotowali lepsze warunki. Można sobie to zbadać choćby na stronie apollotour.pl. Prezentują tutaj wyjazdy w różne regiony świata – od Dominikany po Tajlandię, wraz z cenami za osobę, długością pobytu i opisem hoteli.

Pszemeg

Posty: 46

 
Mam porównanie pomiędzy nimieckimi zaś polskimi biurami podróży. Niestety lepiej wypadają te pierwsze. Ostatnio byłem z kumplami na takim męskim wyjeździe w Tajlandii z Niemcami i faktycznie można się było podczas takiego wyjazdu zrelaksować. Dużo pomogła nam strona apollotour.pl, jaka zajmuje się sprzedażą niemieckich propozycji. Odpowiedzieli poprawnie na własne potrzeby. Podeszli z ogromnym zaangażowaniem. A samo biuro to już po prostu poezja, jeżeli chodzi o obsługę imprezy turystycznej.

Eukalipto

Posty: 38

 
Pierwsze słyszę o czymś takim jak wakacje z Niemiec...Nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja. W sumie fajnie, że tutaj wszedłem:) Poczytam troszkę na ten temat, bowiem też lubię raz do roku wybrać się w jakąś dalszą podróż. Może faktycznie uda się mniej wydać...Na pewno to sprawdzę. Dzięki za info!

Pozdrawiam.

berry182

Posty: 23

 
Mam porównanie między nimieckimi a polskimi biurami podróży. Na nieszczęście lepiej wypadają te pierwsze. Ostatnio byłem z kumplami na takim męskim wyjeździe w Tajlandii z Niemcami i rzeczywiście można się było podczas takiego wyjazdu zrelaksować. Wiele pomogła nam strona apollotour.pl, jaka zajmuje się sprzedażą niemieckich propozycji. Odpowiedzieli dokładnie na nasze potrzeby. Podeszli z ogromnym zaangażowaniem. A samo biuro to już po prostu poezja, jeśli chodzi o obsługę imprezy turystycznej.

Wąski

Posty: 31

 
No cześć.

Póki co tylko się przyglądam takim wyjazdom z niemieckimi przewoźnikami, niemniej jednak już non stop bliżej jestem decyzji ;) Naprawdę zestawiając cenę w euro, z tą polską w złotówkach okazuje się, że Niemcy przygotowali lepsze warunki. Można sobie to zbadać chociażby na stronie apollotour.pl. Prezentują tutaj wyjazdy w inne regiony świata – od Dominikany po Tajlandię, wraz z cenami za osobę, długością pobytu i opisem hoteli.

Dragnon

Posty: 41

 
No cześć.

Póki co tylko się przyglądam takim wyjazdom z niemieckimi przewoźnikami, lecz już coraz bliżej jestem decyzji ;) Rzeczywiście zestawiając cenę w euro, z tą polską w złotówkach okazuje się, że Niemcy przygotowali doskonalsze warunki. Można sobie to sprawdzić chociażby na stronie apollotour.pl. Prezentują tutaj wyjazdy w różne regiony świata – od Dominikany po Tajlandię, wraz z cenami za osobę, długością pobytu i opisem hoteli.

kwiat_r151

Posty: 32

 
Wiadomo, że dużo zależy od tego na jaką ofertę się trafi. Niemniej jednak bazując na swoich doświadczeniach to takie wyjazdy są opłacalne. Biorąc pod spostrzeżenie komfort jaki zapewniają niemieckie firmy to cenowo wychodzi to niezwykle przystępnie. Poza tym, w ofercie mają nieograniczone kierunki podróży. Ostatnio na przykład bawiłem się na totalnie egzotycznej i zadziwiającej swoim urokiem Jamajce!

Stylizacja111

Posty: 36

 
Witam.

Czy wakacje z Niemiec się opłacają? Tutaj nie ma co gadać, wystarczy porównać oferty. Na stronce apollotour.pl są opisane szczegółowo warunki jakie zapewniają Niemcy. Jeżeli za 7 dni na Kanarach można zapłacić już jakieś 250 euro od osoby to moim zdaniem takie wczasy się opłacają i to bez dwóch zdań. Ja właśnie niedawno wróciłem z Gran Canaria i było super. Elegancki hotel z basenem, całość obsłużyło renomowane niemieckie biuro Vtours, które zadbało o to, żeby każdy czuł się podczas tej wycieczki komfortowo.

1Alex149

Posty: 25

 
Ja w tamtym miesiącu byłem na Bali z niemieckim biurem i wszystko było OK. Wylot mieliśmy z lotniska w Hamburgu. Cenowo bardzo przystępnie, raczej nie można odnaleźć takiej oferty u polskich usługodawców. Polecam stronę apollotour.pl, która pomaga w organizacji takich wczasów. Wystarczy napisać do nich maila z zapytaniem, żeby szybko przedstawili szczegóły propozycji, wraz ze zdjęciami i opisem destynacji.

Lux-Mark

Posty: 30