Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy znacie blog z opisem szlaku na kościelec ?

Czy znacie blog z opisem szlaku na kościelec ?

Hej. Możecie podpowiedzieć mi czy szlak na kościelec należy do grona łatwiejszych lub trudniejszych?

x_0czes

Posty: 4

 
Mam swój ulubiony szlak na kościelec, aczkolwiek nie wykluczam wejścia tam zupełnie inną drogą. Z reguły wiele zależy od aktualnych warunków pogodowych, ale także od mojego widzimisię. Praktycznie zawsze podróżuję z kimś, więc należy wziąć pod uwagę opinię drugiej osoby lub grupy osób.

syrena88

Posty: 6

 
Mam sprawdzony szlak na rysy, który nigdy mnie nie zawiódł. W razie zainteresowania mogę Wam go szczegółowo opisać. Wystarczy, że ktokolwiek będzie chciał go poznać. Nie jest on najkrótszy, ale uwzględnia fajne widoki, które towarzyszą wędrówce. Tak to wygląda :)

Namo

Posty: 8

 
Znajomy wspominał mi, że ma jakiś świetny szlak na szpiglasowy wierch, jednak w rzeczywistości okazał się on całkowitym niewypałem.

hybris4

Posty: 16

 
Mogę wypowiedzieć się na temat szlaku na morskie oko, który znalazłem w Internecie, a mianowicie w obrębie tej strony internetowej: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-morskie-oko-i-czarny-staw-pod.html. Dzięki niemu możecie zajrzeć nad Czarny Staw. Polecam!

BOBOBO%6

Posty: 8

 
Jestem święcie przekonany, że szlak na rysy, o jakim piszecie na tym forum dyskusyjnym będzie w stanie sprostać zarówno moim oczekiwaniom. Dziś jestem na etapie planowania swojej podróży.

Miki

Posty: 16

 
Ponad 2300 m. n. p. m to wysokość, którą charakteryzuje się przełęcz pod chłopkiem. Na Słowacji istnieje możliwość skorzystania ze szlaku zielonego, który jest w miarę łatwy.

seniorit5

Posty: 10