Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Polecicie jakieś atrakcje dla szkół w Kołobrzegu ?

Polecicie jakieś atrakcje dla szkół w Kołobrzegu ?

Z jakich atrakcji dla szkół w Kołobrzegu można korzystać? Oczywiście zależy mi na czymś innym niż kino, a nawet teatr?

Miki

Posty: 11

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeżeli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu sporo dowiedzieć, nie jest to normalne muzeum, całkiem inne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, jakie najniezwyklej się podobają.

Oct714

Posty: 15

 
Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Oprócz muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Bardzo dużo ciekawostek dla dzieciaków podanych im naprawdę w bardzo przystępny i oczywiście atrakcyjny dla nich sposób.

serum5

Posty: 12

 
Nie znałem wcześniej tego miejsca, ale jak zacząłem rozglądać się za atrakcjami w Kołobrzegu które mógłbym odwiedzić z dziećmi to znalazłem to muzeum i polecam każdemu. Z tyloma wrażeniami co tu jeszcze nigdy nie miałem do czynienia. Dla maluchów super frajda, ale i rodzice mogą tu sporo skorzystać.

bunia98

Posty: 11

 
Moim dzieciakom najbardziej podobały się obrazy 3D na ścianach, oglądały z rozdziawionym buziami. Naprawdę super okazja żeby pokazać dzieciom coś właśnie takiego. Atmosfera jaka panuje w muzeum w Kołobrzegu na długo pozostaje w pamięci, nawet mojej, a co dopiero maluchów.

Oct714

Posty: 13

 
Koniecznie trzeba skorzystać z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są różne, ale nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

Anno Domini

Posty: 13