Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

Hej, kończy mi się ubezpieczenie samochodu i miesiąc później ubezpieczenie domu, dostałem już listy z propozycjami przedłużenia, jednak mnie ta cena tam proponowana raczej nie satysfakcjonuje i tak się zastanawiam czy nie przejść do innej firmy. Tylko nie bardzo wiem, do kogo ewentualnie uderzyć, chyba że ktoś z Was się tutaj ubezpieczeniami zajmuje, albo ma jakiegoś sprawdzonego agenta, który ewentualnie jakąś sensowną ofertę przygotować?

Booss23

Posty: 1

 
Ogólnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o ubezpieczenia to oferty wyglądają w tym momencie faktycznie bardzo dobrze i sporo firm jest na rynku więc jest duża konkurencja między tymi firmami więc też łatwej o jakąś sensowną cenowo propozycję.

dydyś45

Posty: 7

 
W tym momencie na rynku jeśli chodzi o ubezpieczenia jest tak duże zróżnicowanie, że faktycznie każdy może coś sensownego dla siebie wybrać. Choć trzeba będzie pewnie zwrócić uwagę właśnie na takie opcje gdzie będzie to porównanie rożnych firm, wtedy cos sensownego łatwiej będzie dla siebie wybrać.

labuh

Posty: 3

 
Wydaję się, że lepiej będzie znaleźć agencje ubezpieczeniową, która gromadzi oferty różnych firm. To taka opcja, która się lepiej sprawdza niż korzystanie wyłącznie z jednej oferty, gdzie będziesz już na stałe do danego ubezpieczyciela przywiązany. Jak w każdym momencie możesz dostać oferty z różnych firm to łatwiej będzie wybrać atrakcyjną ofertę niż w momencie, gdy masz dostęp tylko do jednej propozycji.

Marioleczka

Posty: 2

 
Staraj się wybrać jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który na bieżąco będzie miał dostęp do ofert i wydaje mi się, że wtedy będzie można faktycznie coś sensownego dla siebie wybrać. W tym momencie wydaje mi się, że ogólnie jest sporo firm ubezpieczeniowych, tylko pytanie jaką wybrać i jaką ofertę konkretny agent będzie miał w swoim portfolio.

opert34

Posty: 3

 
Tak ogólnie to jeśli chodzi o ubezpieczenia w Polsce rynek ma się całkiem dobrze i wiele firm ubezpieczeniowych działa. Natomiast to co wybierasz to już indywidualna kwestia zależna od oczekiwań.

andrew66

Posty: 3

 
W ofercie Allis Finanse w Brzesku (https://www.facebook.com/ubezpieczeniaBrzesko/) możesz liczyć na dobre propozycje jeśli chodzi o ubezpieczenia. Firma ma dobrze przygotowaną ofertę i sporo różnych ofert od firm ubezpieczeniowych więc w sumie każdy pod kątem indywidualnych potrzeb będzie w stanie coś sensownego wybrać.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Można sprawdzić rożne porównywarki i wydaje mi się, że tam kompleksowo faktycznie będziesz miał informację o różnych ofert i łatwiej cos będzie wybrać.

qbencjusz

Posty: 8