Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony internetowe Łódź, szukam!

strony internetowe Łódź, szukam!

Chcę zlecić projektowanie strony w Łodzi firmie, która wykona to szybko i solidnie. Kogo mi możecie polecić?

maniek

Posty: 1

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają sporo pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Warto się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

amrmas22

Posty: 7

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Rodon22

Posty: 16

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

foken

Posty: 6

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę znaleźć w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

Greck:D

Posty: 34

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z końcowych efektów.

strusiek

Posty: 14

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

Acclaim

Posty: 23

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę odszukać w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

Wariat

Posty: 6