Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ekspozytor reklamowy z dezynfekcją rąk

ekspozytor reklamowy z dezynfekcją rąk

Szukam opinii o firmie MyCleanPoint i ich dozownikach reklamowych. Chciałbym postawić taki w swojej firmie.

eXtreme23

Posty: 16

 
Brzydzę się dotykania rzeczy po innych ludziach. Moim zdaniem takie bezdotykowe dozowniki z fajnym mydełkiem powinny stać wszędzie.

Zlomex

Posty: 35

 
Nie musisz inwestować od razu w swój ekspozytor reklamowy z dozownikiem, ale wykorzystać funkcję wynajmu. Sam stwierdzisz, czy się opłaca. Według mnie tak, chociaż opinie są jeszcze podzielone. Polaków trzeba nauczyć dbać o higienę ;)

Katenn

Posty: 34

 
A wiesz ile syfu przenosi się w przestrzeni miejskiej? Samorządy powinny inwestować w dozowniki i informować na nich o skutkach chorób wynikających z braku higieny.

Szarowy22

Posty: 30

 
Najpierw przetestuj żel antybakteryjny, wynajmij dozownik, ustaw go w miejscu dużego ruchu i sam oceń wskaźnik wydajności. U mnie na tysiąc przejść czterysta osób skorzystało, dlatego uważam ten wynik za potężny. 40% stopa zwrotu!

Eleganttt

Posty: 29

 
Byłem na targach żywnościowych w Warszawie i widziałem, że większość ludzi korzystała z opcji darmowej dezynfekcji rąk żelem. Widać higiena jest też ważna dla Polaków. Moim zdaniem genialna opcja reklamowa na takich wydarzeniach, a inwestycji dokonasz za śmieszne pieniądze. Do dyspozycji mały i duży format.

rolniki

Posty: 45

 
Bezdotykowe mycie nawet według przepisów Unii Europejskiej jest najbezpieczniejsze, dlatego takie urządzenie sprawdzi się idealnie, właściwie w każdej działalności.

NEO-MAxi34

Posty: 38

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

@maliniak

Posty: 38

 
Dozownik plus pachnący żel do rąk i reklama to majstersztyk marketingowy. Zastosujesz w biurze, na targach, spotkaniach otwartych, konferencjach. Po prostu wszędzie. Mam dwa takie urządzenia w mniejszym i większym formacie. Praktycznie niezniszczalne.

Valfiewrno

Posty: 29

 
Widziałem w hotelu ostatnio naścienny dozownik firmy MyCleanPoint z fajnym ekranem, na którym były ciekawe wizualizacje. Niezła sprawa, bo szybko czyścisz ręce i nie musisz ich wycierać. Same oszczędności dla firm i zadowolenie ludzi :)

GreenTO

Posty: 19