Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mycie elewacji

mycie elewacji

Czy znacie firmę, która potrafi solidnie usunąć syf z kostki brukowej i ogólnie okolicy domku jednorodzinnego?

atomek_25

Posty: 17

 
U mnie nagle dach zarósł mchem i normalnie czułem się, jakbym żył w jakimś grobowcu. Dopiero po zakupie myjki o poprawkach wentylacyjnych usunąłem ten syf. Drogo kosztowało. Teraz bym wszystko zlecił, jakiejś firmie, dlatego nie zastanawiaj się w twoim przypadku :)

Adma567

Posty: 40

 
Polecam myjkę wysokociśnieniową, najwyższej klasy. Posprzątasz nią kostkę brukową, elewację, dachy. Wszystko, co chcesz :)

Rrobo159

Posty: 21

 
Wynajęliśmy tanio budynek, pod działalność gospodarczą z bratem. Najemca stwierdził, że niski koszt wynika ze zniszczeń. I wiecie co zrobiliśmy? Podpisaliśmy wieloletni kontrakt, zatrudniliśmy firmę sprzątającą Nowulski, a teraz klienci chwalą nas za czystość :) Zrobili porządki i renowację przeprowadzili. Po prostu cud :)

Anesia

Posty: 22

 
Teraz utrzymanie dachów i elewacji w dobrym stanie, praktycznie przypominającym oryginalny to wyjście w stronę budowania wizerunku.

Orolniki

Posty: 34

 
Mnie najbardziej wkurza mech, a nigdy nie mogę sobie z nim sam poradzić. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Ja korzystam zawsze z firm sprzątających. Mało urlopu mam, żeby samemu załatwiać te sprawy, a w weekendy wolę odpoczywać ;)

GGregbard

Posty: 28

 
Moim zdaniem nie tylko zwykły człowiek powinien zadbać o czystość własnego podwórka i domu. Widzicie, co się dzieje teraz w miastach? Jaki syf? Firmy czyszczące to musi być świetny biznes :)

saradonin

Posty: 37

 
Wybieraj firmy, które najpierw ocenią stan techniczny budynku, wyeliminują podstawowe wady, a po przeprowadzeniu sprzątania dodadzą impregnację. Dzięki temu przetrwasz spokojnie cały rok bez dodatkowych kosztów.

krzycho.zapaszek

Posty: 33

 
Kiedyś umyłem kostkę brukową, a później za dach się zabrałem. Ręka połamana po godzinie, a sprzątanie w ogóle mi nie szło. Postaw na fachowców i nawet się nie zastanawiaj.

esdoen1

Posty: 21