Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wkłady kominkowe kratki, sklep ?

wkłady kominkowe kratki, sklep ?

Potrzebuje informacji o wkładach kominkowych z Kratki. To włoska firma, ale nie za bardzo wiem czy warto wydawać pieniądze?

minus56

Posty: 1

 
Rodzajów kominków jest mnóstwo, tak samo jak i producentów. Wybieram zawsze, po jakości, a nie po naklejce producenta. Wtedy wiemy, że kupuje to, co najbardziej solidne.

edyta123

Posty: 7

 
Stawiam dom i też się zastanawiam czy wybrać biokominek czy żeliwny? Na pewno biokominek jest łatwiejszy w eksportacji. Można wybrać mały na stół jak i bardzo duży wolnostojący. Widziałem gdzieś modele do zabudowy. Może podejmie decyzje w najbliższym czasie to dam znać, co konkretnie wybrałem dla siebie.

eror81

Posty: 6

 
Mam w małym pokoju mały biokominek, a w salonie żeliwny wkład. Jestem zaspokojony. Nie palę tam zbyt w wielu przypadkach, dlatego nie widzę żadnych wad takiego rozwiązania. Miło jest wieczorem usiąść i oderwać się od rzeczywistości patrząc w ogień. Mnie to niesłychanie relaksuje, dlatego każdemu takie rozwianie mogę polecić.

Kitas

Posty: 12

 
Zakupiłem wkład kominowy od kawmet i jest usatysfakcjonowany. Chce wspierać polskie firmy, zatem dla mnie miało znaczenie, od jakiego producenta kominek pochodzi. Mam kominek klasy premium o mocy 14kW.

TomekK

Posty: 9

 
Propozycja z wkładami do kominków od hajduk jest tutaj https://www.wkladykominkowe.net.pl/235-hajduk. Sam nie kupowałem, natomiast znajomi tutaj brali kominek i są niezwykle zadowoleni. Ceny mają przystępne i pomagają coś wybrać.

Posty: 14

 
Mam biokominek, ale na stole. Większego nie uda mi się podłączyć, bo nie mam jak. Mieszkam w małym mieszkaniu, ale kominek od lat mi się bardzo marzy.

Joe

Posty: 18

 
Jeśli pragniesz zamówić Polski kominek to łatwo to zrobić. Wybierz wkład do kominka z Hajduk, a będziesz usatysfakcjonowany. Firma ma dokładnie to, czego szukają bardzo wymagające osoby. Mam taki kominek i jestem bardzo usatysfakcjonowany, z jakości i trwałości.

Damiano

Posty: 4