Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

trawy ozdobne, polecicie producenta ?

trawy ozdobne, polecicie producenta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, ale nie wiem czy to wymaga jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

jommen

Posty: 1

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z jaką współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

loooque

Posty: 28

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Peleee23

Posty: 33

 
Jeżeli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bowiem wygląda rzeczywiście super. Mnie się podoba. W szkółce takiego zakupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Joe

Posty: 4

 
Wybór bylin jest bardzo znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Pondz45

Posty: 22

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam wiele czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, lecz czy każdemu będzie się podobało? To trzeba zbadać tworząc mały ogród.

figo

Posty: 4