Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

blacharnia Gdynia, gdzie warto ?

blacharnia Gdynia, gdzie warto ?

Mam do pomalowania jeden element w aucie. Poszukuje lakierni w Gdyni. To ma być ktoś, kto się zna na lakierowaniu.

Joe

Posty: 1

 
Byłem u paru mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, iż jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma niezwykle idealne opinie. Znaczące jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

pawel253 

Posty: 6

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

iravau

Posty: 20

 
Dobrze przygotowany warsztat, który proponuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich specjalistów to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

Black_Riot

Posty: 11

 
Długo poszukiwałem warsztatu samochodowego w Gdyni i nie było łatwo. Ostatecznie trafiłem na specjalistów i faktycznie się zajęli bardzo dobrze moim samochodem. Później podeśle Wam dane kontaktowe do tego warsztatu.

Specjalista

Posty: 9

 
Jeżeli ktoś szuka auto zastępcze w Gdyni to tutaj https://autodobrucki.pl/samochod-zastepczy/ jest warsztat, który się tym zajmuje. Mają samych fachowców i co istotne dużo nie biorą za naprawy.

Laleczka

Posty: 18

 
Bez kłopotów można odszukać wiele warsztatów w Gdyni. Na pewno, z jakością napraw jest różnie, zatem trzeba się zagłębić w opinie osób, jakie tam były wcześniej.

Kitas

Posty: 2

 
Odnalezienie doświadczonego blacharstwa samochodowego proste nie jest. Trzeba pamiętać, iż jeśli chce się mieć niezmiernie porządne efekty to trzeba się liczyć z kosztami. Jeżeli ma być tylko tanio to solidnie nie będzie. Naprawiając własny samochód lepiej postawić, na jakość.

wisła1905

Posty: 12

 
Mnie mechanicy z Gdyni bardzo pomogli. Myślałem, że to koniec silnika, ale przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

RAK-Buuu

Posty: 34

 
Korzystałem z blacharni w Gdyni i zrobili mi samochód super. Korzystają tam z najlepszych technik lakierowania. Jeden błotnik był do wyprostowania, natomiast z tym też sobie poradzili. Plusem jest to, iż wykorzystują do lakierowania lakiery perfekcyjnej klasy. To, dlatego efekt końcowy jest taki, jaki spełnia nasze wymagania.

Booss23

Posty: 2