Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Restauracja Poznań

Restauracja Poznań

W wielu miejscach w Poznaniu jadłem ale jednak ciągle mam takie wrażenie, że czegoś mi brakuje i nie mogę znaleźć dla siebie takiego miejsca, gdzie rzeczywiście będzie dokładnie to czego oczekuje. Jak znacie jakieś fajne miejsce z dobrą kuchnią, gdzie pojawiają się jakieś nietypowe smaki i jedzenie jest rzeczywiście dobre i świeże to dajcie namiary.

Booss23

Posty: 2

 
Na miłą romantyczną kolację to chyba najlepiej będzie wybrać się do jakieś restauracji na starówce. Myślę, że sporo różnych ciekawych opcji będziesz w stanie tam znaleźć, warto zajrzeć i popatrzeć co jest dostępne, w zależności również od tego jaka kuchnia będzie Ci odpowiadała najbardziej.

gzdyl

Posty: 6

 
Trudno jednoznacznie wskazać w Poznaniu jakąś restaurację, bo jest tego tak wiele i bardzo często na naprawdę wysokim poziomie, że o jednolitą odpowiedź może być rzeczywiście trudno. Ale na pewno warto sobie różne restauracje sprawdzić i pewnie spośród nich uda się dopasować jakieś menu do oczekiwań danej osoby.

pawel253

Posty: 9

 
W sumie jadłem już w wielu miejscach na terenie Poznania i mogę powiedzieć, że smaczne jedzenie spotkałem jakiś czas temu w restauracji www.cybina13.pl. Miła atmosfera, przytulne wnętrze, mam wrażenie, że wszystko było ze świeżych składników bardzo dobrej jakości, myślę że warto zajrzeć jak szukasz dobrego miejsca, by coś zjeść w Poznaniu.

alidomus

Posty: 12

 
Sporo jest restauracji, które w Poznaniu działają więc myślę, że coś sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać, warto różne restauracje ze sobą zestawić, porównać i wtedy coś interesującego pewnie wybierzesz.

misuuuop

Posty: 2

 
Na pewno w Poznaniu uda Ci się znaleźć przyjemne miejsce z dobrym jedzeniem, bo restauracji jest sporo, konkurencja duża, więc restauratorzy muszą się starać o to, by działać na wysokim poziomie i mieć coś sensownego dla odwiedzających gości.

ernest00

Posty: 13