Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Panele podkłady, jakie ??

Panele podkłady, jakie ??

Cześć. Zastanawiam się nad tym czy podkłady panelowe mogą w skuteczny sposób przedłużyć żywotność podłogi?

Fanatyk

Posty: 13

 
Niezwykle trudno jest wskazać najlepsze panele, bo niedawno znajomy zapytał mnie o takie. Duże znaczenie ma między innymi klasa ścieralności, klasa użyteczności, a także wiele innych parametrów, które mogą być kluczowe w naszej indywidualnej sytuacji. Sam wybierałem pomiędzy panelami drewnianymi a drewnopochodnymi.

phonik

Posty: 20

 
Początkowo wydawało mi się, iż białe panele są głupim pomysłem, ponieważ będzie na nich widać każde zabrudzenie, a wręcz każdy pyłek. Potem podpatrzyłem podobne rozwiązanie u znajomych, którzy sobie je chwalili. Postanowiłem iść ich tropem i udało mi się zdobyć naprawdę efektowne panele podłogowe w białym kolorze.

Z perspektywy czasu – nie mam zastrzeżeń!

labuh

Posty: 20

 
W momencie, gdy wybieracie panele podłogowe to polecam Wam zadbać o to, abyście osiągnęli pożądany kontrast pomiędzy podłogą a meblami. W tym wypadku klientów ogranicza przede wszystkim własna wyobraźnia oraz możliwości finansowe :)

Bany07

Posty: 11

 
Ze własnej strony mogę polecić panele podłogowe imitujące drewno, które sprawdziły się w naszym salonie. Możemy zarekomendować to rozwiązanie, gdyż taką podłogę ułożyliśmy kilka lat temu, a po upływie czasu w ogóle nie widać, że została ona w jakikolwiek sposób sfatygowana, choć spodziewaliśmy się, że tak może być.

mirekp2005

Posty: 18

 
Zebrałem sporo opinii, które traktowały na temat białych paneli podłogowych, więc sam mogę podzielić się swoim doświadczeniem. Świetnym pomysłem jest zastosowanie ich na ogrzewanej podłodze, dzięki czemu nie przyciągają do siebie wilgoci i mniej się brudzą :)

Mant56

Posty: 32

 
Zupełnie nie żałuję tego, że w moim domu znalazły się białe panele podłogowe.

Pragnę jednocześnie polecić sklep: http://podlogi24.net/wineo-witex-biae,-matowe,-kafle-85x33cm-panele-podlogowe-chc500cm-color-o_1409.html, bez którego nie zrealizowałbym swojego marzenia, bo tylko tu znalazłem pożądane panele w cenie, która mieściła się w moich możliwościach.

Alekk56

Posty: 26

 
Osobiście jestem zwolennikiem tego, aby układać podłogi z paneli, które są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które może przetrwać przez bardzo długie lata bez jakiegokolwiek uszczerbku. Nie wydaje mi się, abym moje panele podłogowe wymieniał w najbliższej perspektywie :)

MadziaKRK

Posty: 34

 
Wydaje mi się, iż kluczem do sukcesu przy układaniu paneli jest zastosowanie odpowiedniego podkładu do paneli, który będzie dostosowany do naszych potrzeb i rodzaju zastosowanych paneli.

Na szczęście producenci dają wręcz nieograniczony wybór podkładów, o czym przekonałem się na własnym przykładzie, gdy musiałem dokonać takiego zakupu.

Kowalski

Posty: 16

 
Chyba priorytetem każdego klienta są porządne panele podłogowe, ale wybór takich nie jest prosty. Zdarzyło mi się kilkukrotnie trafić do sklepu z panelami podłogowymi, gdzie sprzedawca chciał wcisnąć mi kiepskie panele, które zupełnie nie odpowiadały moim potrzebom.

Polecam omijać takie miejsca.

Peleee23

Posty: 33